ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

محسن چاوشی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیمحسن چاوشی
درباره منمحسن چاوشی متولد 8 مرداد 1358 در خرمشهر، خواننده، تهیه کننده و ترانه‌سرای ایرانی است. محسن چاوشی اصالتا کرد است و به دلیل شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود، خانواده‌اش به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در آن‌جا متولد شد. او فرزند پنجم خانواده است و دو خواهر و سه برادر دارد. محسن چاوشی بعد از آن‌که دیپلم حسابداری را دریافت کرد، به سربازی رفت و پس از آن، فعالیت حرفه‌ای خود را درزمینه موسیقی در سال 1382 با آلبوم «نفرین» آغاز کرد. محسن چاوشی، خواننده‌ی فیلم سینمایی «سنتوری» بود و با این فیلم به شهرت رسید. او درباره ضبط موسیقی «سنتوری» گفت: "چاره‌ای جز این نداشتم که در خانه و در یکی از اتاق‌هایمان کار ضبط را انجام بدهم. به کمک مادرم یک پتو را با میخ به جلوی پنجره زدیم و دیوارها را هم با پتو پوشانیدم تا صدا نپیچد. مادرم از اتاق بیرون رفت و با یک پتو از بیرون، در اتاق را پوشاند. خودم هم از این طرف در، یک پتو آویزان کردم تا بتوانم در نهایت فضایی را در اختیار داشته باشم که در آن بشود وکال گرفت. بعد از همه این ماجراها، پتو را کشیدم روی سرم و در همان شرایط خواندم و همه وکال را ضبط کردم. از زیر پتو که بیرون آمدم، «علی سنتوری» به دنیا آمده بود. همان نسخه هم نهایی شد و پخش شد."
خبرهای مرتبط
محسن چاوشی تیتراژ «شبی که ماه کامل شد» را خواند
خواننده آلبوم «ابراهیم» در آستانه انتشار آلبوم جدیدش که «قمارباز» نام دارد، به عنوان خواننده در فیلم «ؤبی که ماه کامل شد» حضور خواهد داشت.
همکاری مجدد محسن چاوشی با برادران محمودی
محسن چاوشی تیتراژ سریال «دلدار» که در شب‌های ماه رمضان پخش می‌شود، را می خواند. زودی جزییات قطعه ای که چاوشی برای «دلدار» ساخته منتشر می شود.
محسن چاوشی برای فیلم «ژن خوک» سعید سهیلی خواند
از «سنتوری» تا «ژن خوک»/ محسن چاوشی برای فیلم سعید سهیلی خواند
محسن چاوشی براي «بانوي عمارت» می خواند
محسن چاوشی براي سریال «بانوي عمارت» می خواند.
کنایه های مجدد محسن چاوشی به داریوش مهرجویی
کنایه های مجدد محسن چاوشی به داریوش مهرجویی، کارگردان فیلم «سنتوری»: خنده ام می گیرد به جویندگان مهری که فلسفه می دانند و کاری می گردانند اما جای مهر به راحتی دهانشان را به بی مهری باز می کنند.
محمدحسین مهدویان: «لاتاری» را با الهام از ترانه «دبی» محسن چاوشی ساختم
محمدحسین مهدویان: «لاتاری» را با الهام از ترانه «دبی» محسن چاوشی ساختم/ قرار بود موزیک ویدیوی این آهنگ را بسازم اما وقتی آن راشنیدم فکر ساخت «لاتاری» به سرم زد.
اولین موزیک ویدئوی چاوشی برای «شهرزاد3»
اولین موزیک ویدئوی فصل سوم سریال «شهرزاد» با نام جمعه و با صدای محسن چاوشی منتشر شد.
واکنش سینا سرلک به حذف شدن از سریال «شهرزاد»
سینا سرلک به کنار گذاشته شدن از سریال «شهرزاد» واکنش نشان داد.