ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نیما جاویدی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگینیما جاویدی
درباره مننیما جاویدی متولد 1358 در بجنورد است. وی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه مازندران است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1392 با فیلم ملبورن آغاز کرد.

عکس‌های نیما جاویدی

12

فیلم‌های نیما جاویدی

خبرهای مرتبط
کارگردان «سرخ پوست»: در آبادان، زندانی‌ها شورش کرده بودند
نیما جاویدی ضمن مرور فرآیند طراحی و پرداخت شخصیت نعمت جاهد در فیلمنامه، درباره شبهات مرتبط با پایان‌بندی و نیز سرمایه‌گذار «سرخ پوست»‌ توضیح داد.
پوستر رسمی «سرخ پوست» منتشر شد
‌در آستانه‌ اکران «سرخ پوست»، به کارگردانی نیما جاویدی و تهیه کنندگی مجید مطلبی از ۱۵ خرداد در سینماهای کشور، از پوستر این فیلم رونمایی شد.
پوستر جدید فیلم «سرخ پوست» در آستانه اکران عمومی
نیما جاویدی اعلام کرد پروانه نمایش «سرخ‌پوست» صادر شده و در تلاشیم که شرایط اکران فیلم را در بهترین و البته سریع‌ترین زمان ممکن فراهم کنیم.
داوران بخش مسابقه ملی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش
امیر توده روستا، نیما جاویدی، طناز طباطبایی، مهدی منیری و جهانگیر نصری اشرفی داوری آثار بخش مسابقه ملی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش را برعهده دارند.
«متری شیش و نیم» بهترین فیلم جشنواره فجر 37 از نگاه کاربران سلام سینما
فیلم «متری شیش و نیم» با امتیاز 7.9، عنوان «بهترین فیلم سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر» را از نگاه کاربران سایت سلام سینما کسب کرد.
«شبی که ماه کامل شد»با 7 سیمرغ بهترین فیلم و پیشتاز جوایز جشنواره فیلم فجر 37 / الناز شاکر دوست و هوتن شکیبا بهترین بازیگران
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به پایان رسید و فیلم «شبی که ماه کامل شد» با 7 سیمرغ، از جمله سیمرغ بهترین فیلم، پیشتاز جوایز جشنواره فیلم فجر 37 شد.
نوید محمدزاده: قطعا سال بعد در جشنواره فجر فیلم نخواهم داشت
نشست پرسش و پاسخ فیلم سرخ پوست با حضور عوامل در کاخ رسانه برگزار شد.
گزارش تصویری اکران و نشست «سرخ پوست»/جشنواره فجر 37
عکس‌های اکران و نشست فیلم «سرخ پوست» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور نیما جاویدی, نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی