ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

کیانوش عیاری

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیکیانوش عیاری
درباره منکیانوش عیاری متولد 23 اردیبهشت 1330 در اهواز، کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس ایرانی است.او مدرک دیپلم دارد. وی فعالیت سینمایی را با ساخت فیلم های کوتاه در سینمای آزاد اهواز آغاز کرد. عیاری سینمای حرفه ای را با نگارش فیلمنامه و کارگردانی فیلم «تنوره دیو» تجربه کرد. او برادر داریوش عیاری (فیلمبردار) است.

عکس‌های کیانوش عیاری

9
خبرهای مرتبط
واکنش کنایه آمیز کیانوش عیاری: این شایعات را باور نمی کنم
در ادامه واکنش ها به قتل فجیع و دردناک رومینا دخترک سیزده ساله در شمال کشور و شباهت آن با مضمون «خانه پدری»، واکنش‌های عیاری را به ماجرا پی می‌گیریم.
عیاری: باور غلط با دین و سنت متفاوت است
کیانوش عیاری: نگران بودن برای مردم معنایش این نیست که بجایشان تصمیم‌ بگیریم/ "خانه پدری" نماد و سمبل ایران و ایرانی نیست
«خانه پدری» به سینماها بازگشت
فیلم کیانوش عیاری رفع توقیف شد. «خانه پدری» بعد از پیگیری قوه قضاییه مجددا به نمایش در خواهد آمد.
مهم ترین فیلم های ایرانی که از سینمای جهان برداشته شدند/بخش1
در یادداشتی دو بخشی نگاهی انداخته‌ایم به مهم‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی که همانندشان را می‌توانید در سینمای جهان و عموما فیلم‌های هالیوودی پیدا کنید. (بخش اول)
کیانوش عیاری: من کاملا مطابق با فیلمنامه فیلم را ساختم
خانه سینما با انتشار نامه ای درخواست کرد، پیرو اتفاقات به وجود آمده، اعضای خانه سینما با حجت الاسلام رییسی(رییس قوه قضاییه) دیدار و گفت وگویی داشته باشند.
بادامچی: اساس فیلم خانه پدری بر نفی خشونت است
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت اساس فیلم خانه پدری بر نفی خشونت است: امید است با انجام اصلاحات مورد نظر، به زودی شاهد اکران عمومی فیلم باشیم.
صحبت‌های کیانوش عیاری درباره توقیف «خانه پدری»
صحبت‌های کیانوش عیاری درباره توقیف مجدد فیلم «خانه پدری»: رئیس سازمان سینمایی عاقلانه‌ترین مسیر را طی می‌کنند و آن طرح مسأله با ریاست قوه قضائیه است.
توقیف فیلم «خانه پدری» با دستور مستقیم دادستانی
توقیف دوباره «خانه پدری» درحالی است که فیلم بعد از ده سال توقیف و یکبار اکران نیمه‌کاره، تنها پس از گذشت چند روز، از روی پرده سینماها پایین کشیده شد.