ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

هادی کاظمی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیهادی کاظمی
درباره منهادی کاظمی متولد 13 آبان 1355 در شهرستان میانه، بازیگر ایرانی است و مدرک لیسانس بازیگری دارد. او معتقد است که دانشگاه هیچ تاثیری در پیشرفت بازیگری‌اش نداشته و تنها محیطی است برای ارتباط بیشتر. او سه برادر به نام‌های مهدی، حامد و توحید دارد. حامد و توحید کاظمی، خواننده هستند و نام گروهشان «دکور موزیک» است. هادی کاظمی، تهیه کنندگی اولین آلبومشان را برعهده داشت. در سن 14 سالگی در خیابان پامنار پادو چرخکار بود. او در مصاحبه‌ای گفت: یک نفر پاکستانی آنجا کار می‌ کرد و هی به من زور می‌ گفت مرتبا می‌گفت زود باش، عجله کن تنبل. یک روز عصبانی شدم و گفتم برو بابا افغانی. شاکی شد و تا توانست من را کتک زد. هادی کاظمی درباره رابطه‌اش با پدرش گفت: بهترین انسان برای من پدرم است هیچ‌ کس با این قدرت و میزان انرژی به من نزدیک نیست. وقتی در بدترین شرایط روحی هستم کافی است یک تلفن به پدرم بزنم و 2 کلمه با او صحبت کنم. او بازیگری را در تئاتر در سال 1370 آغاز کرد و اولین تئاتر جدی خود به نام «همراهان» را در سال 1374 اجرا کرد. او از سال 75 وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش «نظام دوبرره» و «بابا شاه» در سریال های مهران مدیری به شهرت رسید. سمانه پاکدل و هادی کاظمی که در مسابقه «13 شمالی» با هم حضور داشتند در مرداد سال 1397 با هم ازدواج کردند. هادی کاظمی همراه با دوستش، رستوران شب‌های لیالی در تهران را تاسیس کرد. او کتاب‌های «بار هستی» از میلان کوندرا و «بادبادک باز» از خالد حسینی و فیلم‌های «پدرخوانده» و «روزی روزگاری آمریکا» را خیلی دوست دارد.

عکس‌های هادی کاظمی

115
خبرهای مرتبط
«سال‌های دور از خانه» به شبکه نمایش خانگی می‌آید
سریال کمدی «سال‌های دور از خانه»به کارگرانی مجید صالحی و با بازی احمد مهران‌فر و هادی کاظمی از ۳۱ فروردین در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.
واکنش هنرمندان به درگذشت خشایار الوند
پیام تسلیت بازیگران و هنرمندان برای درگذشت ناگهانی خشایار الوند، نویسنده سریال‌های مطرح کمدی
توزیع قسمت هفت «13 شمالی» بعد از دو ماه توقیف/ تصاویر جدید
قسمت 7 مسابقه «13 شمالی» بعد از دو ماه توقیف توزیع شد.
واکنش بازیگران پرسپولیسی به صعود این تیم
پیام تبریک بازیگران پرسپولیسی بعد از صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا
از سانسور حجم گوش تا خیار خوردن بازیگران زن در تلویزیون
امیرمهدی ژوله با یادداشتی درباره ساسنور حجم گوش زنان و ... در تلویزیون همکارانش را دعوت به یادداشت درباره خاطرات خود از سانسورهای عجیب در تلویزیون کرد.
عدم پخش مسابقه «13 شمالی» به دلیل گرانی دی وی دی
مسابقه «13 شمالی» به دلیل گرانی دی وی دی، این هفته پخش نخواهد شد.
‌ازدواج دو بازیگر/ هادی کاظمی و سمانه پاکدل/ تصاویر
هادی کاظمی و سمانه پاکدل ازدواج کردند.
توزیع سومین قسمت از مسابقه «۱۳ شمالی»/ تصاویر جدید
سومین قسمت از سریال «۱۳ شمالی» به کارگردانی علیرضا امینی‌، امروز ۲۰ مرداد توزیع شد.