ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

علی قائم مقامی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیعلی قائم مقامی
درباره منعلی قائم مقامی متولد 1 آبان 1347 در تهران، تهیه کننده ایرانی است. او در سال 1371 به عنوان «هماهنگی تولید» در فیلم سینمایی «سجاده آتش» به کارگردانی احمد مرادپور حضور داشت و اولین فعالیت حرفه‌ای خود در سینما را تجربه کرد. سیدعلی قائم مقامی تنها مدیر تولید سینما است که در جشنواره بین المللی فیلم فجر ، جشن بزرگ سینمای ایران و جشن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران جایزه دریافت نموده است. از موفقیت‌های او می‌توان به این موارد اشاره کرد: تقدیر ویژه سی و دومین جشنواره فیلم فجر به دلیل مدیریت تولید دو فیلم «چ» و «رستاخیز» و ارتقای امر تولید در سینمای ایران، تندیس بهترین مدیر تولید برای فیلم «چ» از شانزدهمین جشن خانه سینما، دیپلم افتخار از هشتمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی برای مدیریت تولید دو فیلم «چ» و «رستاخیز»، لوح تقدیر بهترین مدیر تولید برای فیلم های «چ» و «رستاخیز» در بخش تجلی اراده ملی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر. از فعالیت‌های علی قائم مقامی در عرصه برنامه‌های تلویزیونی می‌توان به این موارد اشاره کرد: -مجموعه کلاه قرمزی 97 (مجری طرح و مدیر تولید) -مجموعه کلاه قرمزی 94 (مدیر تولید) -مجموعه کلاه‌قرمزی 93 (مدیر تولید) -مجموعه کلاه‌قرمزی 92 (مدیر تولید) -مجموعه کلاه‌قرمزی 91 (مدیر تولید)

عکس‌های علی قائم مقامی

4

فیلم‌های علی قائم مقامی

خبرهای مرتبط
حضور گروه پازل بند در فیلم سینمایی «گُل به خودی»
علی رهبری و آرین بهاری خوانندگان گروه پازل اولین حضور سینمایی خود را بعنوان بازیگر در «گُل به خودی» تجربه   می کنند.
تیغ و ترمه در هفت/ قائم مقامی: احترام کیومرث پوراحمد حفظ نشد!
در بخشی از برنامه سینمایی «هفت» که روی آنتن شبکه سوم رفت، محمدحسین لطیفی، مجری برنامه، میزبان عوامل فیلم «تیغ و ترمه» بود.
علی قائم مقامی: احترام موی سفید کیومرث پوراحمد را نگه نداشتند
تهیه کننده فیلم «تیغ و ترمه» درباره انصراف این فیلم از چرخه اکران گفت: ما برای اعتراض به وضعیت اکران این کار را انجام دادیم. + دلنوشته مسعود جعفری جوزانی برای پوراحمد
«بهشت تبهکاران»‌ فیلم جدید مسعود جعفری جوزانی
«بهشت تبهکاران» عنوان فیلم جدید مسعود جعفری جوزانی است که با دریافت پروانه ساخت هم‌اکنون وارد مرحله پیش‌تولید شده است.
«تیغ و ترمه» پاییز به سینماها می‌آید
علی قائم مقامی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد از اکران این فیلم در فصل پاییز خبر داد.
کیومرث پوراحمد: من و قائم مقامی دل شیر و کله خر داریم
نشست پرسش و پاسخ فیلم «تیغ و ترمه» با حضور کارگردان و تهیه کننده در پردیس سینمایی اهالی رسانه برگزار شد.
پرکارترین تهیه‌کنندگان سال‌های اخیر جشنواره فجر
سعید ملکان، محمدحسین قاسمی، علی قائم مقامی و سید محمود رضوی در سه دوره گذشته جشنواره همواره فیلم‌هایشان در بخش مسابقه اصلی حضور داشته است.
اسامی فیلم های بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر
اسامی فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد.