ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سینا مهراد

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیسینا مهراد
درباره منسینا سهیلی با نام هنری سینا مهراد بازیگر و دستیار کارگردان ایرانی است. او فرزند سعید سهیلی، کارگردان فیلم‌های «گشت ارشاد» و برادر ساعد سهیلی(بازیگر)، صبا سهیلی و سارا سهیلی(بازیگر) است. او با شروع فعالیت جدی‌اش در سینما و تلویزیون، نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرد. وی که در 12 آذر 1370 در تهران به دنیا آمده است، اولین بار در سن 4 سالگی در فیلم «مردی شبیه باران» به کارگردانی پدرش در کنار ابوالفضل پورعرب بازی کرد. او به عنوان دستیار کارگردان نیز در فیلم «گشت ارشاد» حضور داشت. سینا مهراد با بازی در سریال تلویزیونی «پدر» در نقش «حامد» در سال 1397 به شهرت رسید. او در فیلم «شب برهنه» نیز در کنار شادمهر عقیلی و زنده یاد نادیا گلچین بازی کرده بود . وی درباره حضورش در این فیلم گفت: یادمه اون روز مدیر مدرسه ام با نامه ی تهیه کننده و گریه های بسیار من , اجازه ی حضورم را برای بازی در این فیلم قبول کرد ، و همان مجوز و همان گریه ها و همان یک روز و همان یک سکانس باعث شد... سینا مهراد در کودکی‌اش در فیلم‌ها بازی می‌کرد اما به دلیل تحصیل، این کار را کنار گذاشت تا سن 19 سالگی که دوباره با تئاتر، کار بازیگری را آغاز کرد و در دفاتر سینمایی ثبت نام کرد. از سریال‌های سینا مهراد میتوان به سریال «پرده نشین»، «سایه بان» و «پدر» اشاره کرد.

عکس‌های سینا مهراد

49
خبرهای مرتبط
سینا مهراد در «آقازاده» بازی خواهد کرد
سینا مهراد که با بازی در نقش حامد در سریال «پدر» به شهرت رسید، در همکاری تازه خود با حامد عنقا، دوباره نقشی با همین نام را در «آقازاده» بازی می‌کند.
معرفی نامزدهای بخش تلویزیون نوزدهمین جشن حافظ
نامزدهای بهترین مجموعه تلویزیونی و شبکه نمایش خانگی امسال جشن سینمایی و تلویزیونی «حافظ»از میان آثار تلویزیونی یا شبکه نمایش خانگی منتشر شده‌اند.
اکران خصوصی فیلم «ژن خوک»/ گزارش تصویری
عکس‌های هادی حجازی فر، خانواده سهیلی(ساعد سهیلی، سینا مهراد، سعید سهیلی و همسرش، صبا سهیلی و سارا سهیلی)، جمشید هاشم پور و ... در اکران خصوصی فیلم «ژن خوک»
فصل دوم سریال «پدر» ساخته می شود
فصل دوم سریال تلویزیونی «پدر» به زودی ساخته می شود.
آغاز کمپین سریال «پدر»
سریال «پدر» کمپین «من و پدر» را آغاز کرد.
فهرست برندگان تندیس حافظ 97/ گزارش تصویری
پیشتازی فیلم «رگ خواب» با ۶ جایزه در بخش سینما
سکانس جنجالی سریال «پدر»/ واکنش ریحانه پارسا
سکانسی از سریال «پدر» که در فضای مجازی سر و صدا به پا کرد و با اعتراض عده‌ای از مردم همراه بود.