ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مجید مجیدی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیمجید مجیدی
درباره منمجید مجیدی متولد 1338 تهران است. وی فعالیت هنری خود را با بازی در نمایش های صحنه ای آغاز کرد و سپس به «حوزه اندیشه و هنر اسلامی» پیوست و به بازی در نمایش و نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه پرداخت. نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «انفجار» نخستین تجربه اوست،‌ که با دوربین 16 م.م فیلمبرداری شد و فیلم «بدوک» اولین فیلم بلند در مقام کارگردانی می باشد.

عکس‌های مجید مجیدی

27
خبرهای مرتبط
کدام بازیگران و کارگردانان رکورددار بیشترین نامزدی در جشنواره فجر هستند؟
نگاهی به 3 کارگردان، بازیگر زن و بازیگر مرد که بیشترین تعداد نامزدی و کاندیداتوری را در میان ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر داشته اند.
فرش قرمز و فتوکال فیلم خورشید در ونیز  2020 + گزارش تصویری
عکس های جواد عزتی، مجید مجیدی و شمیلا شیرزاد در فرش قرمز و اکران فیلم «خورشید» در هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم ونیز(2020)
قدردانی مجید مجیدی از کادر پزشکی و پرستاران
مجید مجیدی با انتشار متنی از زحمات کادر پزشکی و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا قدردانی کرد: ايمان دارم كه بعد از اين روزها، دوباره كنار هم جشن خواهيم گرفت
خورشید بهترین فیلم جشنواره فجر ۳۸ / شنای پروانه رکوردار سیمرغ جشنواره
سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برندگان خود را شناخت و فیلم «شنای پروانه» رکوردار سیمرغ این دوره از جشنواره شد.
اعلام نامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 38
اسامی نامزدهای بخش مسابقه(سودای سیمرغ) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد./ «شنای پروانه» با نامزدی در 12 بخش، صدرنشین نامزدهاست.
مجید مجیدی برای «قصر شیرین» نوشت
مجید مجیدی در یادداشتی، فیلم سینمایی «قصر شیرین» به کارگردانی سید رضا میرکریمی را ستود و درباره آن نوشت: میرکریمی سربلند بیرون می‌آید.
اکران خصوصی فیلم «قصر شیرین»/ گزارش تصویری
عکس‌های حامد بهداد، ژیلا شاهی، مهراوه شریفی نیا، شیلا خداداد، رضا میرکریمی، رضا عطاران، رضا کیانیان و اصغر فرهادی در اکران خصوصی فیلم «قصر شیرین»
تندیس بهترین کارگردان جشنواره فیلم قونیه در دستان مجید مجیدی
جشنواره جهانی فیلم قونیه در مراسمی که در مرکز فرهنگی مولانا در قونیه برگزار شد تندیس «بهترین کارگردان» این جشنواره را به مجید مجیدی اهدا کرد.