ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

برد پیت

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیبرد پیت
درباره منبرد پیت به انگلیسی Brad Pitt متولد 18 دسامبر 1963، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی است. او تاکنون پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار و جایزه گلدن گلوب و یک‌ بار برنده جایزه گلدن گلوب شده است. مادرش مشاور مدرسه و پدرش مدیر کمپانی کامیون است. او در رشته روزنامه نگاری وارد دانشگاه میزوری شد. سپس برای بازیگر شدن به کالیفرنیا رفت و تحصیلاتش را نیمه تمام گذاشت. اولین شغلش پوشیدن لباس جوجه و رقصیدن در مقابل رستوران برای جذب مشتری بود. مدتی راننده بود و یخچال جا به جا می کرد. اولین بازی اش در مجموعه تلویزینی"Another World" دنیایی دیگر( 1964-1999 )بود. شناخته شده ترین نقش برد پیت، بازی در فیلم "Fight Club" باشگاه مشت زنی( 1999 )است. او با بازی در فیلم برنده اسکار " Thelma & Louis" تلما و لوئیس( 1991 )مورد توجه قرار گرفت. برد پیت در سن 26 سالگی و به مدت چهار سال با جولیت لوئیس رابطه عاشقانه ای داشت و در سال 1996 در مدت کوتاهی با گوئینت پالترو(بازیگر) نامزد بود. برد پیت در سال 2000 با جنیفر انیستون ازدواج کرد اما در سال 2005 به‌خاطر آنجلینا جولی، جنیفر انیستون را ترک کرد. فرزند خوانده های برد پیت و آنجلینا جولی مدوکس چیوان( اهل کامبوج )، پکس تین( ویتنام )، و زهرا( اتیوپی ) جولی-پیت نام دارند. و فرزندانشان دو قلوهایی به نام های نکس، ویوین و دختری به نام شیلو هستند. آنها با اینکه قرار بود قبل از قانونی شدن ازدواج هم جنس گرایان ازدواج نکنند اما در سال 2014 در کالیفرنیا و فرانسه بایکدیگر ازدواج کردند. و سرانجام به دلیل اعتیاد برد پیت به الکل، او و آنجلینا جولی در سال 2016 از یکدیگر جداشدند.

عکس‌های برد پیت

684
خبرهای مرتبط
طعنه و شوخی سیاسی برد پیت در اسکار 2020 + ویدیو
طعنه و شوخی سیاسی برد پیت به تبرئه دونالد ترامپ در مراسم جوایز اسکار 2020 ؟! چرا برد پیت شوخی سیاسی‌ کرد؟ + ویدیو
اسامی برندگان جوایز اسکار 2020
اسامی برندگان نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) اعلام شد. «انگل» از کره جنوبی اسکار بهترین فیلم و بهترین فیلم بین المللی را دریافت کرد.
حواشی و برندگان انجمن بازیگران آمریکا 2020+ گزارش تصویری
گزارش تصویری، حواشی و اسامی برندگان جوایز بیست و ششمین انجمن بازیگران آمریکا(SAG Awards 2020)
اسامی نامزدهای جوایز اسکار 2020
نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) معرفی شد./ «جوکر» با 11 نامزدی، صدرنشین نامزدهای اسکار
اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2020+ گزارش تصویری
هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) برگزار شد و فیلم «1917» بهترین فیلم معرفی شد. باقی برندگان از واکین فینیکس برای «جوکر» تا کوئنتین تارانتینو را بشناسید.
اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2020
اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) اعلام شد./ فیلم «داستان ازدواج» با ۶ نامزدی در صدر بخش سینمایی
اکران فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» در کن 2019/ گزارش تصویری
عکس های مارگو رابی, برد پیت, لئوناردو دی‌کاپریو و کوئنتین تارانتینو در اکران فیلم «روزی روزگاری در هالیوود»(Once Upon a Time in Hollywood) در جشنواره فیلم کن 2019
برندگان جوایز فیلم هالیوود 2018/ گزارش تصویری
عکس‌های برد پیت، نیکول کیدمن و همسرش، هیو جکمن، آنا هتوی و ... در جوایز فیلم هالیوود 2018