ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

آدرین برودی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیآدرین برودی
درباره منآدرین برودی بازیگر برندهٔ جایزه اسکار آمریکایی است. او این جایزه را در سال 2002 به خاطر بازی در فیلم پیانیست ساخته رومن پولانسکی به دست آورد. نکته در خور توجه در مورد برودی، این است که او جوان ترین بازیگری است که تاکنون در سن 29 سالگی جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را کسب کرده است. آدرین برودی در وودهاون کوئینز به دنیا آمد. مادر او سیلویا پلاچی یک عکاس روزنامه نگار و پدرش الیوت برودی پروفسور بازنشسته تاریخ و نقاش هستند. پدر برودی یک یهودی و مادرش زاده بوداپست و فرزند پدری کاتولیک و مادری یهودی است.عمده شهرت برودی به خاطر بازی در فیلم پیانیست (2002) و دریافت جایزه اسکار در همان سال بوده است. او برای ارائه بهترین بازی در نقش کسی که تمام داشته هایش را از دست داده، در طول 6 هفته نزدیک به 14 کیلوگرم وزن کم کرده بود. برودی در طول مدت ساخت فیلم بسیاری از اموال شخصی اش (شامل آپارتمان و ماشین اش) را رها کرده و خود را از خانواده و دوستانش جدا نموده بود.

عکس‌های آدرین برودی

147
خبرهای مرتبط
غم انگیزترین سکانس های تاریخ سینما/ ویدیو
معرفی به یادماندنی ترین سکانس های غم انگیز و ناراحت کننده از بهترین فیلم های تاریخ سینما + ویدیو
اکران فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» در کن 2019/ گزارش تصویری
عکس های مارگو رابی, برد پیت, لئوناردو دی‌کاپریو و کوئنتین تارانتینو در اکران فیلم «روزی روزگاری در هالیوود»(Once Upon a Time in Hollywood) در جشنواره فیلم کن 2019
بازیگرانی که بعد از ایفای یک نقش، دیگر مثل سابق نشدند
این بازیگران بعد از ایفای نقش در یکی از فیلم هایشان چنان متاثر شدند که زندگی بعضی از آنها به صورت موقت و بعضی دیگر برای همیشه تغییر کرد.