ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سهیل مستجابیان

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیسهیل مستجابیان
درباره منسهیل مستجابیان متولد اردیبهشت سال 1362 در شیراز است. او مدرک کارشناسی متالوژی از دانشگاه اصفهان دارد. سهیل مستجابیان با ویدیوها و داب‌اسمش‌های جذابش به شهرت رسید و در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد. او از سال 1380 به همراه دوستانش، یک گروه هنری به نام میتوس تشکیل داد و به فعالیت‌های هنری از جمله تئاتر، مشغول بود. سهیل مستجابیان در سال 1386 در تئاتر «بگرد تا بگردم» بازی کرد و توانست جایزه دوم بازیگری کل کشور در جشنواره دانشجویی را به طور مشترک با نوید محمدزاده دریافت کند. او بازیگری در سینما را برای اولین بار در کنار پارسا پیروزفر در فیلم سینمایی «بی حسی موضعی» به کارگردانی حسین مهکام تجربه کرد. او به کار دکوراسیون داخلی نیز انجام می‌دهد. پدر او در 19 دی 1395 درگذشت. سهیل مستجابیان خارج از ایران بود و یک روز بیشتر از سفرش باقی نمانده بود که به ایران برگردد، خبر فوت پدرش را شنید.

عکس‌های سهیل مستجابیان

4

فیلم‌های سهیل مستجابیان

خبرهای مرتبط
اکران خصوصی فیلم «ما همه با هم هستیم»/ گزارش تصویری
عکس های پژمان جمشیدی، مهران غفوریان، پانته آ بهرام، علی پروین در کنار خانواده اش و محمدرضا گلزار در آیین افتتاحیه فیلم «ما همه با هم هستیم»
روز سوم و چهارم جشنواره جهانی فیلم فجر 37/ گزارش تصویری
عکس‌های بازیگرانی چون پارسا پیروزفر، لاله اسکندری، نوید محمدزاده، نیکی کریمی و ... در روز سوم و چهارم سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر
پارسا پیروزفر و سهیل مستجابیان در «بی حسی موضعی»
پارسا پیروزفر و سهیل مستجابیان در «بی حسی موضعی» به تهیه‌کنندگی حبیب رضایی