ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

لوسی بوینتون

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیلوسی بوینتون
درباره منلوسی بوینتون (Lucy Boynton) بازیگر آمریکایی متولد17 ژانویه 1994 است. او در نیویورک متولد شده اما در لندن بزرگ شده است. پدرش «گراهام بوینتون»، روزنامه نگار و نویسنده بریتانیایی است. او یک خواهر برگتر به نام «اما» دارد. او فعالیت هنرش را به عنوان بازیگر در سن 12 سالگی و با بازی در فیلم «خانم پاتر» آغاز کرد. طبق گفته خودش، روز اول فیلمبرداری برایش بهترین روز زندگی اش بوده است. سال 2007 «لوسی» برای بازی در فیلم «خانم پاتر» نامزد بهترین بازیگر جوان در فیلم سینمایی شد. در همان سال، لوسی بوینتون در یک فیلم تلویزیونی به نام «کفش های باله» که از بی بی سی پخش شد؛ در نقش اصلی ظاهر شد. البته در آن فیلم چون لوسی چیزی از رقص باله نمی دانست، یک بدل برای قسمت های رقص فیلم برایش در نظر گرفتند. یک سال بعد او در سریال کوتاه «عقل و احساس» بازی کرد. سپس بعد از ایفای چند نقش دیگر در فیلم های تلویزیونی و سریال ها، او به سینما راه پیدا کرد. از فیلم های مهم او می توان: «قتل در قطار سریع السیر شرق»، «فرستاده»، «خیابان آواز» و «حماسه کولی» را نام برد. او در حماسه کولی یا راپسودی بوهمی در نقش «مری آستین» دوست نزدیک فردی مرکوری (با بازی رامی مالک) بازی کرده است. آنها در واقع با هم دوست هستند.

عکس‌های لوسی بوینتون

21
خبرهای مرتبط
اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2020+ گزارش تصویری
هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) برگزار شد و فیلم «1917» بهترین فیلم معرفی شد. باقی برندگان از واکین فینیکس برای «جوکر» تا کوئنتین تارانتینو را بشناسید.
گزارش تصویری مراسم جوایز اسکار 2019
تصاویر فرش قرمز و مراسم اعطای جوایز اسکار 2019 با حضور بردلی کوپر، شارلیز ترون، الیویا کلمن، ریچل وایس، کریستین بیل، جیسون موموآ، اما استون و...