ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سامان صفاری

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیسامان صفاری
درباره منسامان صفاری متولد 6 شهریور 1366 در تهران، بازیگر ایرانی است. او لیسانس رشته جهانگردی دارد. سامان صفاری اصالتا اهل شهر یزداست و دو تا برادر با نام‌های ابوالفضل و اشکان دارد که فیلمنامه نویس و تهیه کننده ساکن آلمان هستند. او به فکر بازیگری نبود و برای اولین بار به پیشنهاد نیما جاویدی، یکی از دوستانش، در فیلم کوتاه «قیلوله» بازی کرد. این فیلم کوتاه برنده جایزه بهترین فیلم آسیا در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران شد. بعد از بازی در فیلم کوتاه، به بازیگری علاقه مند شد و کلاس‌های بازیگری را گذراند. او در سال 1389 با علیرضا امینی آشنا شد و در سریال «سقوط آزاد» به کارگردانی وی، بازی کرد. سپس نرگس آبیار که بازی او را در «سقوط آزاد» دید، از او خواست تا در سال 1392 در فیلم سینمایی «شیار 143» در نقش شهید یونس میرجلیلی بازی کند. سامان صفری در مصاحبه‌ای گفت: "اگر روزی بخواهم شغل دومی برای خودم راه بیندازم، چون خیلی اهل سفر هستم و اتفاقا رشته تحصیلی ام هم جهانگردی است در نهایت وارد کار سفر، تور و گردشگری می شوم." آل پاچینو و جانی دپ از بازیگران محبوب او هستند.

عکس‌های سامان صفاری

51
خبرهای مرتبط
پشت صحنه سریال «دلدادگان»/ ویدیو
ویدیوهای سامان صفاری، پانته آ بهرام، ملیکا شریفی نیا، مهرانه مهین ترابی، سانیا سالاری و ... در پشت صحنه سریال «دلدادگان»
چرا پایان سریال دلدادگان تغییر کرد؟
ماجرای تغییر پایان سریال دلدادگان از زبان پانته آ بهرام، منوچهر هادی و شاهرخ استخری/ صدا و سیما مقصر است یا غیبت بازیگر اصلی سریال به دلیل مسائل مالی؟