ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ابراهیم حاتمی کیا

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیابراهیم حاتمی کیا
درباره منابراهیم حاتمی کیا متولد 1340 در تهران است. او فارغ التحصیل فیلمنامه نویسی از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است. وی فعالیت سینمایی را سال 1360 به عنوان فیلمبردار در گروه تلویزیونی «روایت فتح» آغاز کرد. فیلم های سینمایی ابراهیم حاتمی کیا: -«هویت» -«دیده بان» -«مهاجر» -«وصل نیکان» -«از کرخه تا راین» -«خاکستر سبز» -«بوی پیراهن یوسف» -«برج مینو» -«آژانس شیشه ای» -«روبان قرمز» -«موج مرده» -«ارتفاع پست» -«به رنگ ارغوان» -«به نام پدر» -«دعوت» -«گزارش یک جشن» -«چ» -«بادیگارد» -«به وقت شام»

عکس‌های ابراهیم حاتمی کیا

57
خبرهای مرتبط
کدام بازیگران و کارگردانان رکورددار بیشترین نامزدی در جشنواره فجر هستند؟
نگاهی به 3 کارگردان، بازیگر زن و بازیگر مرد که بیشترین تعداد نامزدی و کاندیداتوری را در میان ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر داشته اند.
«خروج» از اول تیر به سینماها می آید
فیلم سینمایی خروج به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا بعد از تجربه سینما ماشین، با بازگشایی مجدد سینماهااز اول تیر ماه به سینماها می اید.
بهترین فیلم های جنگی دفاع مقدس/ آخرین سنگر
مرور ده فیلم جنگی برتر سینمای دفاع مقدس ایران از نظر کاربران سایت سلام سینما. فیلم هایی که در دل جنگ ایران و عراق و آتش بار می گذرند و خاکریزهای نبرد و خط مقدم جبهه، لوکیشن اصلی و مرکز روایت آن ها اس ...
سینما-ماشین با «خروج»/ تماشای فیلم روی پرده در اتومبیل شخصی
فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی کیا در طرحی به نام سینما-ماشین از جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه در پارکینگ برج میلاد اکران خواهد شد و تماشاگران در ماشین خود فیلم را می بینند.
فیلم های برتری که در سال ٨٩ اکران شدند و امسال ده ساله می‌شوند
نگاهی به فیلم‌هایی که در سال ۱۳۸۹ اکران شدند و حالا ده سال از عمرشان می‌گذرد. «ملک سلیمان»، «هفت دقیقه تا پاییز»، «طهران تهران» و «چهل سالگی» از جمله این فیلم‌ها هستند.+ ویدیو
ابراهیم حاتمی کیا: ما سربازان فرهنگی این نظام هستیم، چرا اینگونه با من برخورد نمیشه؟
ویدیوهایی از نشست جنجالی «خروج» در جشنواره فیلم فجر/ اعتراض ابراهیم حاتمی کیا به اهالی رسانه و منتقدان: ما سربازان فرهنگی این نظام هستیم، چرا اینگونه با من برخورد نمیشه؟
مهم ترین فیلم های ایرانی که از سینمای جهان برداشته شدند/بخش1
در یادداشتی دو بخشی نگاهی انداخته‌ایم به مهم‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی که همانندشان را می‌توانید در سینمای جهان و عموما فیلم‌های هالیوودی پیدا کنید. (بخش اول)
«خروج» ابراهیم حاتمی کیا کلید خورد
فرامرز قریبیان، محمد فیلی، اکبر رحمتی و پانته‌آ پناهی‌ها بازیگرانی هستند که در «فیلم سینمایی خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا حضور خواهند داشت.