ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

خسرو معصومی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیخسرو معصومی
درباره منخسرو معصومی متولد 1 مرداد 1334 در بهشهر، کارگردان و نویسنده است. او دانش‌آموخته سینما و تلویزیون از دانشکده هنرهای دراماتیک است. وی از سال 1355 فعالیت خود را در سینمای آزاد بندرعباس آغاز کرد و از اوایل دهه 1360 با کارگردانی فیلم‌های کوتاه و بلند ادامه فعالیت داد. سپس اولین فیلم سینمایی خود را در سال 1365 با نام «ملاقات» ساخت.

عکس‌های خسرو معصومی

6
خبرهای مرتبط
حضور «کار کثیف» در جشنواره جاگران هند
فیلم سینمایی «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی و با بازی لوون هفتوان، پدرام شریفی و سام ولی پور بزودی در جشنواره جاگران هند به نمایش درمی‌آید.
انتشار اولین پوستر رسمی «کار کثیف»
با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم سینمایی «کار کثیف» به نویسندگی و کارگردانی خسرو معصومی، سازندگان از اولین پوستر رسمی این فیلم رونمایی کردند.
زمان اکران ساخته جدید خسرو معصومی مشخص شد
فیلم سینمایی «کار کثیف» به نویسندگی و کارگردانی خسرو معصومی پس از پایان اکران فیلم «دختر شیطان» در گروه فرهنگ به نمایش درمی‌آید.
خسرو معصومی: رده‌بندی سنی برای فیلم‌های زرد و سخیف است
خسرو معصومی با بیان اینکه رده بندی سنی در سینما بیشتر برای تنبیه فیلم‌های سخیف است، گفت: من حاضرم فیلم «خرس» حتی برای یک هفته روی پرده باشد.
اسامی داوران و مهمانان سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر
اسامی همه داوران و مهمانان سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام شد.
«کار کثیف»/ معرفی فیلم های سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 36
معرفی فیلم «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی و با بازی پدرام شریفی, الهام نامی, شاهرخ فروتنیان, لوون هفتوان, رضا فیاضی, خیام وقار کاشانی و مهران نائل
خسرو معصومی: 6 سال از توققیف «خرس» گذشت/ فیلم مشکل شرعی ندارد
خسرو معصومی گفت: من به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «خرس» همچنان منتظر تعیین وضعیت فیلمم هستم اما شرایط طوری است که انگار هیچ وقت «خرس» ساخته نشده و توقیف هم نشده است.