ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مهران مدیری

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیمهران مدیری
درباره منمهران مدیری در سال 1340 در تهران متولد شد. او فعالیت هنری اش را با بازی در تأتر آغاز کرد و در نمایشهای خاکستر نشین، چشم بندان، یک طنز و یک غم آور، محاکمه خودم برای خودم و پلنگ نادان، شرکت کرد. از سال 1361 تا سال 1373 به عنوان بازیگر با رادیو به همکاری پرداخت و در سال 1365 به عنوان آهنگساز در نمایش صحنه ای عمو اسکندر حضور پیدا کرد. او با بازی در مجموعه ی تلویزیونی ساعت خوش چهره ی موفق تلویزیونی شد و پس از یک وقفه، با نوروز77، فعالیتش را در تلویزیون از سرگرفت. وی در سال 1371 به عنوان دستیار طراح صحنه در فیلم دیگه چه خبر حضور داشت و در سال 1372 در فیلم دیدار ایفای نقش کرد.

عکس‌های مهران مدیری

31
خبرهای مرتبط
معرفی برنامه و سریال‌های نوروز ۹۸
سریال‌های نوروزی سال ۹۸ از چه شبکه و در چه ساعتی پخش می‌شوند؟/معرفی کامل سریال‌ها و برنامه‌های ویژه نوروز صدا و سیما
بازیگران پرشمار «ما همه با هم هستیم» در پشت صحنه
فیلم پربازیگر «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی مراحل فنی خود را سپری می‌کند. ویدئویی از تصاویر دیده نشده‌ی دوربین پشت‌صحنه فیلم منتشر شد.
«هیولا» همکاری تازه مهران مدیری و پیمان قاسم خانی
سریال «هیولا» با همکاری مشترک مهران مدیری و پیمان قاسم خانی از ۱۷ آذر کلید می‌خورد.
انتقاد پرند زاهدی از مهران مدیری: کتایون ریاحی حالش خوب نبود و به دورهمی آمد
پرند زاهدی از مهران مدیری به دلیل عدم پخش برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی انتقاد کرد: کتایون ریاحی حالش خوب نبود و به دورهمی آمد. آقای مدیری حرمت من هم نگه نداشت.
فیلم‌های مهم ساخته شده در سال ۹۷/ بخش اول
نگاهی به آثار مهمی که در سال 97 ساخته شده‌اند; «ماجرای نیمروز 2: رد خون»، «تفریق»، «متری شش و نیم»، «رحمان ۱۴۰۰»، «ما همه باهم هستیم» و «قانون مورفی»
عذرخواهی روزنامه شرق از مهران مدیری/ مدیری بدهی به مؤسسه ندارد و هدیه‌ای دریافت نکرده
مبلغ هدیه قرائت‌شده در دادگاه مربوط به آقای مهران مدیری نبوده و این اشتباه از سوی روزنامه صورت گرفته است که از این بابت از آقای مهران مدیری پوزش می‌طلبیم.
چرا مدیری مجوز داشت ولی چشم آذر نه؟!/ اعتراض خانواده ناصر چشم آذر به اجرای ترانه «سوغاتی»
چرا ناصر چشم‌آذر نتوانست مجوز بگیرد ولی مهران مدیری توانست؟ / خانواده ناصر چشم آذر به اجرای ترانه «سوغاتی» در کنسرت مهران مدیری اعتراض کردند.
فهرست برندگان تندیس حافظ 97/ گزارش تصویری
پیشتازی فیلم «رگ خواب» با ۶ جایزه در بخش سینما