ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مهران مدیری

اطلاعات کاربر

نام و نام خانوادگیمهران مدیری
درباره منمهران مدیری در سال 1340 در تهران متولد شد. او فعالیت هنری اش را با بازی در تأتر آغاز کرد و در نمایشهای خاکستر نشین، چشم بندان، یک طنز و یک غم آور، محاکمه خودم برای خودم و پلنگ نادان، شرکت کرد. از سال 1361 تا سال 1373 به عنوان بازیگر با رادیو به همکاری پرداخت و در سال 1365 به عنوان آهنگساز در نمایش صحنه ای عمو اسکندر حضور پیدا کرد. او با بازی در مجموعه ی تلویزیونی ساعت خوش چهره ی موفق تلویزیونی شد و پس از یک وقفه، با نوروز77، فعالیتش را در تلویزیون از سرگرفت. وی در سال 1371 به عنوان دستیار طراح صحنه در فیلم دیگه چه خبر حضور داشت و در سال 1372 در فیلم دیدار ایفای نقش کرد.

خبرهای مرتبط

انتقاد پرند زاهدی از مهران مدیری: کتایون ریاحی حالش خوب نبود و به دورهمی آمد
پرند زاهدی از مهران مدیری به دلیل عدم پخش برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی انتقاد کرد: کتایون ریاحی حالش خوب نبود و به دورهمی آمد. آقای مدیری حرمت من هم نگه نداشت.
فیلم‌های مهم ساخته شده در سال ۹۷/ بخش اول
نگاهی به آثار مهمی که در سال 97 ساخته شده‌اند; «ماجرای نیمروز 2: رد خون»، «تفریق»، «رحمان ۱۴۰۰»، «ما همه باهم هستیم» و «قانون مورفی»
عذرخواهی روزنامه شرق از مهران مدیری/ مدیری بدهی به مؤسسه ندارد و هدیه‌ای دریافت نکرده
مبلغ هدیه قرائت‌شده در دادگاه مربوط به آقای مهران مدیری نبوده و این اشتباه از سوی روزنامه صورت گرفته است که از این بابت از آقای مهران مدیری پوزش می‌طلبیم.
چرا مدیری مجوز داشت ولی چشم آذر نه؟!/ اعتراض خانواده ناصر چشم آذر به اجرای ترانه «سوغاتی»
چرا ناصر چشم‌آذر نتوانست مجوز بگیرد ولی مهران مدیری توانست؟ / خانواده ناصر چشم آذر به اجرای ترانه «سوغاتی» در کنسرت مهران مدیری اعتراض کردند.

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi