ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

محسن امیریوسفی

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیمحسن امیریوسفی
درباره منمحسن امیریوسفی متولد 1350 آبادان، فارغ التحصیل ریاضی از دانشگاه اصفهان است. وی مدتی به نمایشنامه نویسی، عکاسی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی مشغول بود و پس از آن به ساخت فیلم های کوتاه و مستند روی آورد.

عکس‌های محسن امیریوسفی

7

فیلم‌های محسن امیریوسفی

تهیه کننده(3 فیلم)
کارگردان(3 فیلم)
تدوین(1 فیلم)
طراح صحنه و لباس(1 فیلم)
خبرهای مرتبط
محسن امیریوسفی: توقیف فیلم یک جنایت فرهنگی است
محسن امیریوسفی با اشاره به اینکه به دلیل حذفیات، یک فیلم کوتاه «آشغال‌های دوست‌داشتنی» طلب دارد، درباره مسائل مالی این فیلم توضیح داد.
واکنش بهمن فرمان‌آرا به «آشغال‌های دوست داشتنی»
بهمن فرمان آرا پس از تماشای فیلم «آشغالهای دوست داشتنی» با اشاره به عدم نمایش فیلم در چند سال گذشته گفت: به هیچ وجه توقیف چند ساله‌ی این فیلم را درک نمی کنم.
اظهارات سوزناک و جنجالی بازیگران در مراسم تشییع خشایار الوند/ ویدیو
«امروز روز سخت و ناگواری برای همه سینماگران و خانه سینماست. امروز روز بد فیلمنامه‌نویسان سینمای ایران و از روزهای ناخوشایند همه تماشاگران کارها و آثار خشایار الوند است. هیچ‌کس انتظار نداشت خشایار الوند ...
نرگس آبیار: منیره خانم «آشغال‌های دوست داشتنی» خود ایران است
سازنده «شبی که ماه کامل شد» درباره فیلم محسن امیریوسفی: گویی خود «صد سال تنهایی» مارکز است که در قالب هویت و ماهیتی ایرانی روایت می شود
غایبان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر
با اعلام فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ، غایبان امسال جشنواره مشخص شدند. فیلم هایی که یا انصراف دادند یا مورد توجه هییت بازبینی قرار نگرفتند.
کارگردان «آشغال‌های دوست‌داشتنی»‌: به هیچ وجه انصراف نمی‌دهم
محسن امیریوسفی امیدوار به نمایش فیلمش، که مدتهاست در توقیف به سر می‌برد، در جشنواره است: «آشغال های دوست داشتنی» از ۶ سال پیش در کیف رضاداد است!
فیلم‌های مهمی که در سال‌های اخیر توقیف شده‌اند-قسمت اول
بزرگترین افتخار دولت در حوزه سینما تنها این بوده است که توانسته شماری از فیلم‌های توقیفی را اکران کند اما به چه قیمتی؟ مثلا «عصبانی نیستم» که الان روی پرده سینماهاست چه ربطی به نسخه اصلی سانسور نشده‌اش ...
انتقاد تند هنرمندان از صداو سیما در مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی/ ویدیو
پرویز پرستویی: بهروز وثوقی حجت را تمام کرد و امروز همه جای دنیا ما را می‌بینند که چطور از هنرمندانمان تجلیل می‌کنیم.