ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

فرزاد موتمن

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیفرزاد موتمن
درباره منفرزاد موتمن در سال 1336 در تهران متولد شد و دوران کودکی و نوجوانی را در مناطق نفت خیز جنوب گذارنده است. بعد از اتمام تحصیلات متوسطه به ایالت متحده رفت و تحصیلات خود را در رشته سینما در سال 1979 (میلادی) نیمه تمام رها کرد و به ایران بازگشت. پس از آن به عکاسی و فیلمبرداری پرداخت و مستندسازی را نیز تجربه کرد. او در سال 1378 به ساخت فیلم های سینمایی پرداخت و در کنار فیلمسازی به تدریس در دانشگاه سوره نیز مشغول شد.

عکس‌های فرزاد موتمن

18
خبرهای مرتبط
فرزاد موتمن: سینمای ما را به شدت طبقاتی کردند
صحبت های فرزاد موتمن در گفتگوی زنده با سلام سینما: من اصولاً سازنده فیلم‌های پرفروش نیستم./ ما همه دزد هستیم و فقط نوابغ هستند که نمی‌دزدند. / فیلم "سراسر شب" به دنیای خودم خیلی نزدیک است چون خودم آن را ...
بهترین فیلم های کمدی و طنز ایرانی/ خنده های فارسی
معرفی و لیست بهترین فیلم‌های کمدی و طنز سینمای ایران از نظر کاربران سلام سینما. مارمولک، جهان با من برقص و هزارپا سه فیلم سینمایی اول این لیست هستند.
سکانس‌های مشابه فیلم «چشم و گوش بسته» با یک فیلم خارجی
سکانس‌های مشابه فیلم «چشم و گوش بسته» با فیلم «شر نبین شر نشنو» را در نسخه‌ی کامل این ویدیو در کانال یوتیوب سلام سینما ببینید.
تجهیز ۲۰ نقطه کشور برای ادامه سینما ماشین با «سراسر شب»
فیلم‌های سینمایی «سراسر شب» و «کشتارگاه» در طرح «سینما ماشین» به نمایش درمی‌آیند.
بهترین فیلم های کمدی سینمای ایران در سال ۹۸
نگاهی به پنج فیلم برتر سینمای ایران در ژانر کمدی که در سال ۱۳۹۸ اکران شدند و امتیاز خوبی را از کاربران سایت سلام سینما کسب کردند.
برخی از سالن‌های «چشم و گوش بسته» را گرفته‌اند
علی آشتیانی‌پور مدیر شرکت پخش «فیلم آفرین» عنوان کرد که با آغاز مجدد اکران یکی از فیلم‌های توقیف شده، برخی از سالن‌های فیلم «چشم و گوش بسته» گرفته شد.
مهم ترین فیلم های ایرانی که از سینمای جهان برداشته شدند/بخش۲
در بخش دوم یادداشت نگاهی انداخته‌ایم به مهم‌ترین فیلم‌های ایرانی که همانندشان را می‌توانید در سینمای جهان و عموما فیلم‌های هالیوودی پیدا کنید.
اکران «چشم و گوش بسته» با امین حیایی و بهرام افشاری
کمدی «چشم و گوش بسته» به کارگردانی فرزاد مؤتمن از اوایل آبان‌ماه به عنوان اولین کمدی پاییز ۹۸ در سینماها اکران می‌شود.

عکس های فرزاد موتمن