ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مایکل داگلاس

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیمایکل داگلاس
درباره منمایکِل کِرک داگلاس بازیگر آمریکایی و فرزند کرک داگلاس، بازیگر مشهور سینمای هالیوود است. او دو جایزهٔ اسکار در مقام تهیه کنندهٔ فیلم پرواز بر فراز آشیانهٔ فاخته و بازیگر فیلم وال استریت دریافت کرده است. مایکل داگلاس برای فعالیت هایش در حمایت از "دین یهود"، جایزه یک میلیون دلاری جنسیس (پیدایش) را در اسرائیل(2015) دریافت کرد.مایکل کرک دمسکی (مایکل داگلاس)، پسر کرک داگلاس، بازیگر نامدار دهه های پیشینِ سینمای آمریکا است. او در دانشگاه کالیفرنیا، سانتا باربارا در رشتهٔ هنرهای دراماتیک درس خوانده است.در مجموعهٔ تلویزیونی خیابان های سانفرانسیسکو از 1972 تا 1976 بازی کرد. با فیلم در جستجوی الماس سبز در سینما درخشید. در 1975 برای تهیه کنندگی فیلم دیوانه از قفس پرید برندهٔ جایزهٔ اسکار بهترین فیلم شد. در 1988 برای بازی در فیلم وال استریت بار دیگر برندهٔ جایزهٔ اسکار شد.در سال 1977 با دیاندارا لاکر ازدواج کرد. از این ازدواج پسری به دنیا آمد به نام کامرون. در سال 2000، پس از جدا شدن از دیاندارا، با کاترین زتا جونز ازدواج کرد.در تاریخ 16 اوت 2010 اعلام شد که داگلاس به سرطان گلو مبتلا شده و تحت شیمی درمانی و پرتودرمانی قرار گرفته است.[1] او بعداً در گفتگویی اعلام کرد "بدون آنکه وارد جزئیات بشوم، ویروس پاپیلوما باعث این نوع خاص سرطان می شود و این ویروس از راه سکس دهانی منتقل می شود.در سال 2013 مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز تصمیم گرفتند پس از 13 سال ازدواج «برای مدتی از یکدیگر جدا زندگی کنند» تا دربارهٔ زندگی مشترکشان تصمیم بگیرند.

عکس‌های مایکل داگلاس

155
خبرهای مرتبط
کرک داگلاس در ۱۰۳ سالگی درگذشت
کرک داگلاس، بازیگر اسطوره ای سینما، از بازمانده های عصر طلایی فیلم سازی هالیوود و پدر «مایکل داگلاس» در 103 سالگی درگذشت.
اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2020
اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) اعلام شد./ فیلم «داستان ازدواج» با ۶ نامزدی در صدر بخش سینمایی
اعلام اسامی نامزدهای جوایز امی 2019
فهرست نامزدهای اسکار تلویزیونی 2019 اعلام شدند/کانال HBO با 32 نامزدی رکورد زد.
اعلام برندگان جوایز گلدن گلوب 2019
اسامی منتخبین و برندگان هفتاد و ششمین مراسم جوایز گلدن گلوب اعلام شدند.
اعلام نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019
نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 هم اکنون اعلام شدند.