ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

واکین فینیکس

اطلاعات کاربر
نام و نام خانوادگیواکین فینیکس
درباره منواکین فینیکس(Joaquin Phoenix) متولد 28 نوامبر 1974 در سان خوآن پورتوریکو، بازیگر، کارگردان، تهیه‌کننده و موزیسین است. نام اصلی او واکین رافائل باتم(Joaquin Rafael Bottom) است. واکین فینیکس سومین فرزند از پنج فرزند خانواده‌اش است. چهار خواهر و برادر دیگر او، ریور، رین، لیبرتی و سامر نام دارند. مادر او، دبیر اجرایی در شبکه ان‌بی‌سی و پدرش،معمار منظره‌ها بود. هر پنج فرزند این خانواده از زمان کودکی وارد دنیای بازیگری شدند. واکین فینیکس زمانی که 8 سال داشت، در کنار برادرش ریور فینیکس در یک سریال تلویزیونی، اولین تجربه بازیگری خود را به دست آورد.

عکس‌های واکین فینیکس

213
خبرهای مرتبط
صحبت های احساسی و بغض‌ آلود واکین فینیکس در اسکار+ ویدیو
ویدیویی از صحبت های احساسی و بغض‌‌آلود واکین فینیکس، برنده جایزه بهترین بازیگر مرد برای «جوکر» در اسکار 2020
اسامی برندگان جوایز اسکار 2020
اسامی برندگان نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) اعلام شد. «انگل» از کره جنوبی اسکار بهترین فیلم و بهترین فیلم بین المللی را دریافت کرد.
حواشی و برندگان انجمن بازیگران آمریکا 2020+ گزارش تصویری
گزارش تصویری، حواشی و اسامی برندگان جوایز بیست و ششمین انجمن بازیگران آمریکا(SAG Awards 2020)
اسامی نامزدهای جوایز اسکار 2020
نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2020) معرفی شد./ «جوکر» با 11 نامزدی، صدرنشین نامزدهای اسکار
سخنرانی جنجالی واکین فینیکس در گلدن گلوب 2020
صحبت های طولانی و جنجالی واکین فینیکس، بازیگر «جوکر» در هفتاد و هفتمین گلدن گلوب و درخواستش از هنرمندان: ما باید بیشتر از این‌ کار را انجام دهیم.+ ویدیو
اسامی برندگان جوایز گلدن گلوب 2020+ گزارش تصویری
هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) برگزار شد و فیلم «1917» بهترین فیلم معرفی شد. باقی برندگان از واکین فینیکس برای «جوکر» تا کوئنتین تارانتینو را بشناسید.
اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2020
اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هفتمین گلدن گلوب(Golden Globe 2020) اعلام شد./ فیلم «داستان ازدواج» با ۶ نامزدی در صدر بخش سینمایی
شباهت‌های عجیب و غریب: ترکیب دو هنرمند و یک چهره جدید
یک هنرمند خلاق پیدا شده که با کلاژ کردن عکس‌ها و تصاویر مختلف، چهره‌های معروف غربی را با سینماگران ایرانی ترکیب کرده و نتیجه جالبی برهم زده است.