ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
0
نیما افراسیابی
۲ ماه پیش - ۱ دقیقه مطالعه

دعوت ترامپ به وزارتخانه (نوشتاری طنز در باب سینما)

همانگونه که جنابان عالی مقام و علمای اعلام حوزه سینما مستحضرند، دونالد ترامپ لعنت الله علیه پرزیدنت سابق قوم الظالمین مدتی است از کاخ سفید اخراج شده و بیکار شده اند. نگارنده به دلایل ذیل پیشنهاد...

همانگونه که جنابان عالی مقام و علمای اعلام حوزه سینما مستحضرند، دونالد ترامپ لعنت الله علیه پرزیدنت سابق قوم الظالمین مدتی است از کاخ سفید اخراج شده و بیکار شده اند. نگارنده به دلایل ذیل پیشنهاد میکند از ایشان برای فیلمسازی در ایران دعوت شود: 

1- اینکه کسی بتواند مدت زمان طولانی پرت و پلا بگوید و مخاطبین پر شماری او را تماشا و تشویق نمایند وظیفه ای دشوار است که ترامپ ظل الشیطان علی الارض به خوبی از عهده  آن بر می آید. دری وری  به هم بافتن و یاوه سرایی وظیفه ای بس دشوار و بغرنج است!

2- ترامپ ید طولایی در گردن کلفتی  و پریدن به منتقدین و اصحاب رسانه دارد. این ویژگی میتواند به اخذ چندین سیمرغ و حتی گنجشک و کبوتر بیانجامد!!

3- پول را تمیز شستن، مالیات ندادن و مال این و آن را خوردن و در ادامه پولش را خرج شکم و چپق کردن هنر بسیار ویژه ای را میطلبد، به همین دلیل حضور کارشناسی چون ترامپ ضروری مینماید تا این وظیفه خطیر را به نحو احسنت انجام دهد!

4- رزومه از این درخشانتر که هرچه رسوایی و فضاحت بیشتر درجه قهرمانی و سوپر استاری بالاتر ! ترامپ اینهمه را نیک میداند و  میتواند شاگردان زیادی نیز آموزش دهد!

5- اسکول کردن مخاطب و منتقد و مسئول به طرفت العینی و سلبریتی شدن با یک غمزه و اشاره کار کمی نیست. اظهار فضل در عمق بلاهت و دانشوری در اوج سفاهت تا جائیکه عصمت مادرش را گواه بر حقانیتش بیاورد نیاز به ترامپ را دو چندان میکند!!

6- اینکه ابزار ختنه شدن کسی در موزه های تاریخ نگهداری شود و شخص کماکان در اندیشه تولید مثل و تجدید فراش باشد از عهده استاد معظمی چون ترامپ به خوبی بر می آید! لذا مستدعیست ورکشاپ های تخصصی در این باب برگزار شود تا به پرورش هرچه بیشتر سلبریتی بیانجامد!

7- ترامپ میتواند فیلم هایی بسازد که در آن همه مفسدین اقتصادی و جاسوسها و تروریست ها توسط برادران غیور ارزشی گرفتار شوند، فیلمهای تاریخی بلانسبت مبتذل بسازد و حتی پالان خری را به جای اتاق مازراتی به مخاطب بنمایاند. وجود چنین استعدادی به صنعت سینما در کشور کمک شایانی میکند!

باری چنان که سفیه المتکلمین در جایی میگوید کار را باید به کاردان سپرد، پس بر مدیران سینمایی واجب است در دعوت از ایشان درنگ ننمایند!!