ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نقد فیلم آدمکش, Killerman, چه کسی زمانی برای عشق دارد؟

ژانت کتسولیس
۶ ماه پیش - ۱ دقیقه مطالعه
امتیاز منتقد به فیلم :

به طور جدی فیلم "آدمکش" با منظره فیلمبرداری شده توسط کن سنگ با استفاده از یک فیلم سوپر - ۱۶ میلیمتری زننده و مبهم به نظر می‌رسد، و بافت آن به میزان کمی هیجان انگیز است.هنگامی که در سراسر فیلم حرف از شکنجه و سر بریدن است، چه کسی زمانی برای عشق دارد؟

ترجمه اختصاصی سلام سینما

فیلم "آدمکش"، آخرین فیلم فوق‌العاده مملو از خشونت، مالک بادر آهسته و بیش از حد احساساتی آغاز می‌شود؛ سپس به تدریج انرژی و محتوا را جمع‌آوری می‌کند. این نتیجه ممکن است بیش از حد طولانی و پیش پا افتاده‌ای باشد؛ با این حال به لطف طراحی هوشمندانه و دیالوگ های زیبا -  همچنین حمایت قوی از بازیکنان - این تصویر سیاه بیش از حد انتظار رضایت بخش بود.

اسماک در اصل میو دیاموند (لیام همسورث از او محافظت می کند)، است، او یک جواهر فروش بلند پرواز در منهتن است که به  و به دنبال پولشویی نیز می باشد. وقتی اسکانک  (با بازی اموری کوهن) دوست و شریک او، پیشنهاد استفاده از یک مقدار چند میلیون‌دلاری برای یک معامله سریع مواد مخدر را می دهد، مو محتاط است: این پول متعلق به عموی اسکانک نستور (با نقش آفرینی زلاتکو باریک) یک تبهکار ظالم است که قصد دارد از آن برای خرید سیاستمداران استفاده کند.

وقتی این معامله به طور اجتناب‌ناپذیری به شکل وحشتناکی شکل می‌گیرد، یک تعقیب و گریز ماشینی مویی، میو به طور کامل فراموش می گیرد و اسکانک در چنگال یک مشت پلیس فاسد گیر می افتد. وقتی میو برای به یاد آوردن اتفاقات قبل از تصادف و تلاش برای اجتناب از تبدیل شدن به شام یک سگ، تقلا می‌کند، سرنوشت این زوج رو به وخامت می رود. اما فیلم "آدمکش"  -کمی جلوتر در فیلم متوجه خواهید شد که همه چیز به عجیب و غریبی عنوانی که در ابتدا ظاهر شد، نیست - توجیه خلاقانه برای پاک کردن حافظه مو با یک چرخش سرد که تعداد کمی از آن‌ها خواهند دید را پیشنهاد می‌کند.

به طور جدی فیلم "آدمکش" با منظره فیلمبرداری شده توسط کن سنگ با استفاده از یک فیلم سوپر - ۱۶ میلیمتری  زننده و مبهم به نظر می‌رسد، و بافت آن به میزان کمی هیجان انگیز است. این فیلم در صورتی می توانست یک داستان عاشقانه شود، که در آن شکم های متورم و رابطه جنسی با پوزیشن های یک زانوی خم شده بر روی یک دیوار نشانه هایی از عاشقانگی باشند؛ اما هنگامی که در سراسر فیلم حرف از شکنجه و سر بریدن است، چه کسی زمانی برای عشق دارد؟ 

منبع : نیویورک تایمز

مترجم : وحید فیض خواه

0

نقدهای مرتبط با این اثر


در صورت تمایل نظر خود را درباره این نوشته بنویسید


نظر سایر کاربران

هنوز نظری ثبت نشده است