لیست شخصیت‌ها

آناهیتا درگاهی متولد 7 بهمن 1365 در تهران، نقاش و بازیگر است. او مدرک کارشناسی ارشد نقاشی از دانشگاه هنر تهران دارد. او در سال 1393 با محمد پروین(بازیکن فوتبال و فرزند علی پروین) ازدواج کرد اما ازدواج آن‌ها، بعد از یک سال و در سال 1394 به پایان رسید. بعد از آن، آناهیتا درگاهی و اشکان خطیبی(بازیگر) در دی ماه سال 1395 با یکدیگر ازدواج کردند. او از 7سالگی نزد استاد بنام نقاشی، عباس کاتوزیان، هنر نقاشی را آموخت و مراتب آن را کامل کرد. آناهیتا درگاهی تاکنون، در ایران و چند کشور دیگر، چندین نمایشگاه انفرادی برپا کرده و همچنین در چند نمایشگاه گروهی هم حضورِ فعال داشته است. آناهیتا درگاهی، بازیگری ...

امیر جعفری متولد 1353 تهران، لیسانس مدیریت از دانشگاه آزاد اسلامی است و همچنین دوره دو ساله بازیگری را در کلاس های آزاد سال 1371 گذراند. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1375 با فیلم راز مینا آغاز کرد. او همچنین بازی در سریال‌های چک برگشتی، شیدایی، توطئه فامیلی، زیر هشت، چاردیواری، میوه ممنوعه، برای آخرین بار، کمربندها را ببندیم، من یک مستاجرم و بدون شرح را در کارنامه خود دارد.

المیرا دهقانی بازیگر ایرانی است. او مدرک فوق‌لیسانس صنایع غذایی دارد. المیرا دهقانی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. او بعد از چند اجرای تئاتر در شیراز به تهران آمد. او برای اولین بار با سریال «همه چیز انجاست» به کارگردانی شهرام شاه حسینی، بازیگری در تلویزیون را تجربه کرد.

مهدی هاشمی متولد 1325 لنگرود، فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه تهران است. وی در سال 1348 با مشارکت داریوش فرهنگ و چند تن دیگر از دوستانش گروه تئاتر «پیاده» را تشکیل داد و خودش به عنوان نویسنده، بازیگر، کارگردان در آنجا فعالیت می کرد و فعالیت در سینما را از سال 1359 با بازی در فیلم «زنده باد» به کارگردانی خسرو سینایی آغاز کرد. او همسر گلاب آدینه (بازیگر سینما و تئاتر) و برادر ناصر هاشمی‌ (کارگردان و بازیگر سینما) است.

لیلا اوتادی متولد 14 مرداد 1362 در تهران، بازیگر ایرانی است. او مدرک معماری داخلی از دانشگاه هنر تهران دارد. وی با فیلم «چشمان سیاه» ساخته ایرج قادری فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

اشکان خطیبی متولد 19 مهر 1357در تهران، بازیگر، خواننده و کارگردان ایرانی است. او مدرک کارشناسی تئاتر از دانشکده‌ی هنر و معماری دانشگاه آزاد ‌دارد و فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال 1383 با فیلم «خیلی دور خیلی نزدیک» آغاز کرد.

امیرحسین رستمی متولد 1354 در تهران است. وی فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال 1385 با فیلم فقط چشم هاتو ببند آغاز کرد.

ستاره پسیانی متولد شهریور 1361 در تهران، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. او در هنرستان سوره گرافیک خوانده و درارتباط با اینکه به صورت آکادمیک بازیگری را نخوانده است، اینگونه می‌گوید: "دلیل اصلی این بود که من داشتم بازیگری را به صورت تجربی یاد می گرفتم و دوست نداشتم که فقط در یک بعد رشد کنم ، خواندن گرافیک در کارم هم بی تاثیر نبود و خیلی از روانشناسی رنگ ها کمک گرفتم." او فرزند آتیلا پسیانی و فاطمه نقوی و نوه‌ی مرحوم جمیله شیخی است، که هر سه در زمینه‌ی بازیگری فعالیت داشته‌اند. او یک برادر به نام خسرو دارد که او هم در حوزه بازیگری فعالیت می‌کند. وی از 5 سالگی بازیگری را با تئاتر آغاز ...

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد، بازیگر ایرانی است. وی فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه آزاد است. وی فعالیت سینمایی خود را از سال 1380 و در حالی که چهارده ساله بود با فیلم «شب برهنه» ساخته پدرش سعید سهیلی آغاز کرد.

پریناز ایزدیار، بازیگر، متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ بابل می‌باشد. او با بازی در فیلم «یک مرد، یک شهر»(1386) بازیگری را آغاز کرده و با ایفای نقش در تله‌فیلم «ماه در سایه» (۱۳۸۸) به کارگردانی سعید ابراهیمی‌فر، قدم به عرصة تلویزیون گذاشت. او پس از بازی در سریال «زمانه» ساخته حسن فتحی به شهرت رسید و برای بازی در فیلم «ابد و یک روز» (۱۳۹۴) موفق به دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.