ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

آخرین اخبار از سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر

۵۲ سال پیش
سلام سینما-جشنواره فیلم فجر 32 در حالی تا کمتر از 40 روز دیگر کار خود را آغاز خواهد کرد که هیئت بازبینی فیلم ها همچنان در حال مشاهده فیلم ها های رسیده به دفتر جشنواره هستند.

به گزارش سلام سینما جشنواره فیلم فجر 32 در حالی تا کمتر از 40 روز دیگر کار خود را آغاز خواهد کرد که هیئت بازبینی فیلم ها همچنان در حال مشاهده فیلم ها های رسیده به دفتر جشنواره هستند. طبق اعلام دفتر جشنواره فیلم فجر احتمالا تا 7 دی ماه لیست فیلم های بخش مسابقه و سایر بخش ها اعلام خواهد شد.آخرین اخبار جشنواره فیلم فجر را ادامه می خوانید:

فیلم «ناخواسته» اولین اثر برزو نیک‌نژاد با بازی مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهدی فقیه، محمد سیدزاده و همچنین ستاره اسکندری، فرهاد قائمیان و همایون ارشادی، به علت رو به اتمام بدون مهلت ارسال برای بازبینی فیلم ها توسط هیئت انتخاب فیلم های جشنواره فیلم فجر  بدون صداگذاری و موسیقی تحویل دفتر جشنواره فیلم فجر شد.این فیلم یک اثر جاده ای است و مضمونی درام و عاشقانه دارد.

 


فیلم «محمد رسول الله» آخرین ساخته مجید مجیدی که احتمال اکران آن در جشنواره فیلم فجر وجود داشت،قطعا در جشنواره فیلم فجر اکران نخواهد شد.و تکمیل کار های فنی آن 5 ماه دیگر به طول خواهد کشید.اما احتمال اکران آن در سال 93 بسیار زیاد می باشد.

 

 

فیلم سینمایی "ساکن طبقه وسط" اولین اثر شهاب حسینی که داستان آن یک طنز فلسفی است در مرحله تدوین بسر می برد.بخش‌هایی از فیلم سینمایی "ساکن طبقه وسط" برای بازبینی به دبیرخانه سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر ارائه شده که پس از تدوین نهایی نسخه نهایی آن برای دفتر جشنواره ارسال می شود.در این فیلم نگامه قاضیانی، طناز طباطبایی، ساره بیات، کامبیز دیرباز، بهنوش بختیاری، کیانوش گرامی، محمد هادی کریمی، بابک حمیدیان، امید روحانی، فخر الدین صدیق شریف، علی شادمان، فرید سماواتی، حسین محب اهری، بهناز جعفری و حسین محجوب، فرهاد اصلانی، مانی کسارئیان و... به ایفای نقش می پردازند.

 

 

فیلم «رستاخیز» آخرین اثر احمد رضا درویش در شب اربعین توسط هیئت بازبینی فیلم های جشنواره فیلم فجر بازبینی شد. همچنین قرار است این فیلم امشب در اولین نمایشش در سینما فرهنگ برای اهالی دولت به نمایش در بیاید.

 

 

نسخه کامل فیلم «مهمان داریم» به تهیه کنندگی حوزه هنری و کارگردانی مهدی عسگرپور به دفتر هئیت بازبینی جشنواره فیلم فجر حضور دارد.در مهمان این فیلم رویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، سهیلا گلستانی، معصومه قاسمی‌پور، مهدی صادقی و محمد صادقی به ایفای نقش می پردازند.

قصه فیلم «مهمان داریم» در مورد پیرمرد و پیرزنی است که به همراه فرزند جانبازشان زندگی می‌کنند، قرار است که به زودی برای آن‌ها مهمان بیایید و آن‌ها تلاش می‌کنند تا مقدمات استقبال از این مهمان را فراهم و خانه را برای پذیرایی از او آماده کنند.

 

 

همچنین مدیر دبیرخانه فیلم فجر  با اشاره به بخش «سودای سیمرغ» گفت: 68 فیلم فرم شرکت در جشنواره را پر کرده اند که 43 فیلم تا اول دی ماه باز‌بینی شده است و 12 فیلم دیگر باقی مانده است. همچنین 79 فیلم اول نیز فرم حضور در جشنواره را پر کرده‌اند که 45 فیلم بازبینی شده است و 9 فیلم برای بازبینی باقی مانده است.

به گزارش سلام سینما، به نطر می رسد با توجه به حضور کارگردانان سرسناش از نسل های مختلف و حضور چشمگیر فیلم اولی ها در جشنواره امسال با یکی از بهترین دوران جشنواره از نظر کیفیت آثار رو به رو باشم.
سلام سینما تلاش می کند در ایام جشنواره پوشش کامل و مطلوبی از مهمترین رویداد سینمایی کشور داشته باشد.

نظرهای منتشرشده