ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تصویری از امضای یادگاری پیمان معادی بر روی کلاکت فیلم آخرین امپراتور‌ها

۵۲ سال پیش
عکس امضای یادگاری پیمان معادی بر روی کلاکت فیلم آخرین امپراتور‌ها، فیلمی آمریکایی کره‌ای که قرار است این بازیگر در آن در سال ۲۰۱۴ در نقش یک امپراتور روی پرده سینما ظاهر شود.

به گزارش سلام سینما: چندی قبل، زمانی که فیلم برف‌روی‌کاج‌ها به کارگردانی پیمان معادی در حال اکران بر روی پرده‌های سینمایی کشور بود، خبری منتشر شد مبنی بر آنکه، پیمان معادی بازیگر نقش نادر فیلم جدایی نادر از سیمین، بازی به عنوان یک امپراتور را در فیلم آخرین امپراتور‌ها قبول کرده است.
امروز این بازیگر در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی عکسی از امضای یادگاری بر روی کلاکت برای کارگردان فیلم آخرین اپراتور‌ها منتشر کرده است.

 

 

پیمان معادی که بنا به گفته‌ها قرار است نقش یک امپراتور را در این فیلم ژانر اکشن بازی کند، در این نقش با بازیگران بنامی همچون مورگان فریمن و کلیو اوون همبازی خواهد بود. 
این فیلم را کازوکی کیریا ژاپنی، برای دو کشور کره‌جنوبی و آمریکا به زبان انگلیسی، در کشور چک می‌سازد.


در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان فیلم و نقش بازیگران آن درج نشده است و تنها اطلاعات از داستان فیلم این است که، در یک دوره زمانی نامعلوم ریدان (کلیو اوون) که دارای وفاداری و شجاعت می‌باشد و پادشاهش (مورگان فریمن) که در مقابل فساد و قدرت مطلق ایستاده است درگیر ماجرایی می‌شوند که زندگی آن‌ها را در معرض خطر قرار می‌دهد. در این فیلم یک گروه از جنگجویان برای انقام مرگ استاد خود از یک اپراطور فاسد و ارتشش گرد هم جمع می‌شوند

 قرار است این فیلم در سال ۲۰۱۴ اکران شود.

نظرهای منتشرشده