ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

هنگامه قاضیانی:فیلم شهاب حسینی جنجالی‌ترین فیلم جشنواره خواهد بود

۵۲ سال پیش
سلام سینما- هنگامه قاضیانی در مراسمی که در شب یلدا در شهر کتاب مرکزی برگزار شد،در مورد آخرین وضعیت حضور خود و تجربه بازی در فیلم شهاب حسینی سخن گفت.

به گزارش سلام سینما به نقل از شبکه ایران، هنگامه قاضیانی که به مناسبت جشن شب یلدا در شهر کتاب مرکزی حضور پیدا کرده بود در پاسخ به این پرسش که در سال جاری فعالیت او در سینما چگونه بوده است، توضیح داد: "بشارت به یک شهروند هزاره سوم" به کارگردانی محمد هادی کریمی و با حضور من در سال جاری در سینماهای کشور اکران شد. البته در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر نیز تعدادی فیلم دارم که به گفته برخی از رسانه ها در این دوره از جشنواره به عنوان پرکارترین بازیگر سال معرفی شده ام. از جمله فیلم هایی که در این دوره از جشنواره با بازی من به نمایش درخواهد آمد "زندگی مشترک آقای محمودی و بانو" به کارگردانی روح الله حجازی که در دوره قبلی جشنواره، توقیف شد، فیلم سینمایی "با دیگران" به کارگردانی ناصر ضمیری، "ساکن طبقه وسط" به کارگردانی شهاب حسینی، "به تهران خوش آمدید" به کارگردانی رضا سبحانی است.

قاضیانی درباره بازی خود در فیلم سینمایی "ساکن طبقه وسط" بیان کرد: من در این فیلم سینمایی که اولین تجربه کارگردانی شهاب حسینی است نقش کوتاهی دارم، اما مطمئن هستم که این فیلم سینمایی یکی از جنجالی ترین فیلم های جشنواره خواهد بود. فیلمنامه این فیلم سینمایی را محمد هادی کریمی نوشته و آن را عزیزترین بچه خود می داند اما با تمام علاقه ای که به این فیلمنامه داشت، ساخت آن را به شهاب حسینی سپرد.

وی از دیگر فعالیت های خود در عرصه هنر اینگونه گفت: به زودی و در بهمن ماه آلبوم شعری از اشعار محمد هادی کریمی با همخوانی من و شهاب حسینی وارد بازار خواهد شد.

نظرهای منتشرشده

ستاره
۷ سال پیش
منظور از بهمن ماه چه سالی است ........................ سلام سینما: بهمن 92
خطر لو رفتن داستان
پاسخ