ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حضور «حداقل 22 فیلم» در بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره فیلم فجر

۵۲ سال پیش
ابراهیم داروغه‌زاده درباره تعداد آثار حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر بیان کرد: با توجه به اينكه امسال، تعداد فیلم‌های بسیار خوب، خوب و متوسط به بالا که به دبیرخانه جشنواره ارسال شده زیاد است، احتمال حضور بيش از 22 فيلم در بخش مسابقه سينماي ايران جشنواره فيلم فجراست.

به گزارش سلام سينما به نقل از ايسنا ابراهیم داروغه‌زاده درباره تعداد آثار حاضر در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر بیان کرد: امسال، تعداد فیلم‌های بسیار خوب، خوب و متوسط به بالا که به دبیرخانه جشنواره ارسال شده زیاد است و فیلمسازان شاخص و برجسته، تعداد اثر قابل توجهی برای ما ارسال کرده‌اند.

وی افزود: همین امر باعث شده که هیات انتخاب کار سختی پیش رو داشته باشد و حتی باید بگویم پیشنهاد برخی از دوستان در هیات انتخاب این است که تعداد آثار بخش مسابقه سینمای ایران، بیش از 22 فیلم باشد.

قائم‌مقام دبیر جشنواره فجر همچنین ضمن تکذیب «فهرست نهایی 15 فیلم بخش مسابقه سینمای ایران» که در ایمیل مشکوکی برای تعدادی از خبرنگاران سینمایی ارسال شده است، گفت: این فهرست غلط است و باید بگویم هیات انتخاب جشنواره فجر حتی هنوز تعدادی از فیلم‌هایی که نام‌شان در این فهرست منتشر شده را مشاهده نکرده است!

به گزارش سلام سينما در حالي كه حضور افراد برجسته و سرشناسان بسيار در جشنواره خوشحال كننده است، اما نتغير بودن تعداد فيلم هاي بخش مسابقه سينماي ايران و تعداد بسيار بالا و غير استاندار تعداد فيلم هاي بخش مسابقه سينماي ايران يكي ديگر از ضعف هاي فراوان جشنواره فيلم فجر است كه اميد مي‌رود با دائمي شدن دبير جشنواره فيلم فجر، به سمت ضعف ها و پيشرفت جشنواره فيلم فجر باشيم

نظرهای منتشرشده