ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اکبر عبدی در «رسوایی 2» بازی می‌کند / ششمین همکاری مشترک اکبر عبدی با مسعود ده نمکی

۶ سال پیش

به گزارش سلام سینما به نقل از مهر، مسعود ده نمکی کارگردان و تهیه‌کننده سینما که این روزها فیلم سینمایی «معراجی ها» را در سینماهای کشور روی پرده دارد در حال نگارش فیلمنامه جدیدی است که می‌توان آن را ادامه فیلم سینمایی «رسوایی» دانست؛ مساله‌ای که خودش هم در یک برنامه تلویزیونی بدان اشاره کرد.

 

طرح اولیه این فیلمنامه با نام «رسوایی 2» به اتمام رسیده و آن چه که مشخص است نگارش فیلمنامه تا تابستان امسال به پایان می‌رسد و سپس ده‌نمکی برای دریافت پروانه ساخت آن اقدام می کند.

شنیده ها حاکی از آن است که قصه «رسوایی 2» در یک شهر فرضی اتفاق می افتد و نقدی به جامعه شهری، تمدن جدید و آسیب های اجتماعی دارد. شخصیت اصلی داستان در «رسوایی» که نقش آن را اکبر عبدی بازی می کرد، در این فیلم سینمایی نیز حضور دارد اما اینکه باز هم در لباس روحانیت حاضر شود یا خیر، هنوز مشخص نیست.

داستان «رسوایی 2» مضمونی عرفانی و اخلاقی دارد و از زمانی آغاز می شود که روحانی داستان «رسوایی 1» از شهر خود خارج شده و به یک شهر فرضی سفر می کند.

 

به گزارش سلام سینما، در صورت محقق شدن حضور اکبر عبدی در رسوایی 2، وی تنها بازیگری خواهد بود که در تمام آثار سینمایی مسعود ده نمکی همراه او بوده است.

نظرهای منتشرشده

ترنگ
۶ سال پیش
اقاي ده نمكي بيشترين امتيازات را از دولت تدبير و اميد گرفت و دو فيلم طبقه حساس بانك پاسارگاد و معراجي ها ي راست افراطي سينما را قبضه كرده اند و شروع رسوايي دو را تبريك ميگوييم .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ