ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

صدا و سيما همچنان تنها به كميت شبكه هايش فكر مي كند/ راه اندازي 4 شبكه جديد نسیم، دفاع مقدس، نوجوان و جوان و مدرسه

۶ سال پیش

علی دارابی، معاون سیمای رسانه ملی در حاشیه مراسم تقدیر از برنامه‌های معارفی و نوروزی 93 گفت: تأمین نیمی از بودجه سازمان صدا و سیما از طریق بازرگانی و کارهای مشارکتی صورت می‌گیرد و نیمی دیگر از طریق بودجه دولت، امیدوارم دولت یازدهم بودجه‌ای که مصوب می‌شود به سازمان پرداخت کند.

وی از کاهش چشم‌گیر حضور اسپانسر و حامیان مالی در آینده نزدیک در رسانه ملی خبر داد و گفت: براساس دستور رئیس سازمان صدا و سیما، سیاست انقباضی را اعمال خواهیم کرد که از برنامه‌های کودک و نوجوان آغاز می‌شود. مشکل بودجه صدا و سیما کمتر شده است، اما آن‌قدر رقم بزرگی است که همچنان به قوت خود باقی است، اما رقم دقیق این بدهی قابل اعلام نیست، چون مشکلی را حل نمی‌کند.

دارابی درباره شبکه‌های تازه‌تأسیس گفت: شبکه‌های نسیم، دفاع مقدس، نوجوان و جوان و مدرسه که در حوزه تعلیم و تربیت قرار دارد، در اولویت برنامه‌های سازمان وجود دارد که در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

 

منبع:تسنيم

نظرهای منتشرشده

امیر
۶ سال پیش
تا وقتی صداو سیما به این شکل داشته باشیم به جایی نمیرسیم , باید شبکه های خصوصی داشته باشیم که بینشون رقابت ایجاد بشه و بشه یه چیزی ازشون درآورد اینا که ماشالله همش یکیه زیر نظر استاد ضرغامی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ