ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سخنگوی شورای صنفی نمایش:بليط نيم‌بها معراجي‌ها فعلا ملغي است/ سينماداران با شرايط خاصي مي‌توانند مسابقات جام جهاني را پخش كنند

۶ سال پیش

  تازه ترین جلسه شورای صنفی نمایش با حضور حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی برگزار شد. غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با بیان اعلام این خبر درباره کم و کیف برگزاری این جلسه گفت: تازه ترین جلسه شورای صنفی نمایش با حضور حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی برگزار شد و این مدیر سینمایی در این جلسه از شورای صنفی نمایش برای اکران نوروزی فیلم ها در سال جاری تشکر کرد.

وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین مصوبات این شورا چگونگی پخش فوتبال در زمان بازی های جام جهانی بود. به این ترتیب که بعد از اخذ مجوز از دستگاه های ذی ربط، در صورت تداخل در سانس موظف فیلم‌ها سینمادار باید از پخش کننده فیلم به صورت کتبی مجوز بگیرد.

فرجی در ادامه صحبت های خود با اشاره به این مطلب که نمایش نیم‌بهای فیلم «معراجی ها» ملغی اعلام شد، گفت: پخش کننده فیلم «معراجی ها» گفته بود که این فیلم سینمایی به صورت نیم بها اکران خواهد شد اما به دلیل عدم هماهنگی پخش کننده این فیلم سینمایی با شورای صنفی نمایش، این طرح قبل از اجرای طرح نیم بها در سراسر کشور، فعلا ملغی اعلام می شود.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در ادامه صحبت های خود با اشاره به تصویب طرح سینما کارت گفت: رئیس سازمان سینمایی در این جلسه عملیاتی شدن طرح سینما کارت را تاکید کرد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که دستگاه کارت خوان برای هر یک از سالنهای سینما در نظر گرفته شود و در آینده بسیار نزدیک این طرح اجرایی خواهد شد.

فرجی در ادامه به طرح تابستانی سینما اشاره کرد و گفت: شورای صنفی نمایش در این جلسه طرح تابستانی سینما را تصویب کرد به این معنا که با شروع تعطیلات مدارس در تابستان مقرر شده که سانس های ابتدایی سالنهای سینما در سراسر کشور به صورت نیم‌بها فروش بلیت داشته باشند.

 

منبع:مهر

نظرهای منتشرشده