ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

"ميشل اوباما" در سريال هاي «پارک ها و وسایل تفریحی» و «نشویل» بازي مي‌كند

۶ سال پیش
یک ماه پس از این که اعلام شد میشل اوباما در سریال تلویزیونی «پارک ها و وسایل تفریحی» در نقش خودش ظاهر خواهد شد، اکنون اعلام شده او بازی در سریال «نشویل» را نیز پذیرفته است....

یک ماه پس از این که اعلام شد میشل اوباما در سریال تلویزیونی «پارک ها و وسایل تفریحی» در نقش خودش ظاهر خواهد شد، اکنون اعلام شده او بازی در سریال «نشویل» را نیز پذیرفته است.

اوباما قرار است به عنوان بازیگر مهمان در یک قسمت از سریال «نشویل» ظاهر شود.  

وی در حالی که ماه فوریه به میامی رفته بود، نقش کوتاهش برای سریال «پارک‌ها و وسایل تفریحی» را بازی کرد و در برابر دوربین ظاهر شد. وی در قسمت پایانی فصل ششم این سریال که روز پنج‌شنبه بیست و چهارم آوریل (چهارم اردیبهشت) پخش خواهد شد، ظاهر خواهد شد.

درباره زمان فیلمبرداری این قسمت «نشویل» که قرار است در پایگاه نظامی فورت کمپل فیلمبرداری شود، چیزی گفته نشده است. در این اپیزود «نشویل» رایان (کانی برایتون) به سمت دوستان مشهورش بازمی‌گردد تا به او کمک کنند از پس برگزاری یک کنسرت خیریه برآید.

این قسمت سریال نشویل روز هفتم ماه می در شبکه ای.بی.سی روی آنتن می‌رود.

میشل اوباما که اولین بار در سال 2009 با حضوری افتخاری در «سسمی استریت» در سریالی از تلویزیون آمریکا حضور یافت، با اهدای جایزه اسکار دو سال پیش به فیلم ضدایرانی «آرگو» با انتقادهای زیادی روبه رو شد. 

 

منبع: خبرگزاری مهر به نقل از یو.اس.ای.تودی

نظرهای منتشرشده