ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ريما رامين فر: صفحه‌اي در فيس بوك ندارم / از این اتفاق غمگین هستم

۶ سال پیش
ريما رامين فر با بيان اين مطلب كه صفحه اي در فيس بوك ندارد از فردي كه مديريت اين صفحه را دارد خواست اگر مرا دوست دارد از اين كار دست بردارد.

به گزارش سلام سينما ريما رامين فر در گفت و گويي كه با مريم عرفانيان با خبرگزاري مهر داشت در مورد صفحه فيس بوكي منتسب به خود گفت: من هیچ صفحه‌ای در هیچ جای دنیا ندارم و یک آدم‌های بسیار فعالی برای من صفحاتی راه‌اندازی کرده و پیگیرانه در آن مطلب می‌گذارند و از طرف من جواب علاقمندان را می‌دهند. حتی پا را از این هم فراتر می‌گذرانند و با قرار دادن عکس‌های خانوادگی من مطالب خصوصی می‌نویسند. به نظرم این خیلی حرکت ناشایستی است. اگر صفحه‌ای برای طرفداران باشد مشکلی نیست اما اینکه یک نفر از طرف من جوابگوی مردم است و شعر عاشقانه زیر عکس امیر می‌گذارد و... انگار جای من دارد زندگی می‌کند، اصلا درست نیست و نمی‌توانم بفهمم یعنی چه! خیلی دلم می‌خواهد بدانم ریشه این کار به کجا برمی‌گردد.

 

صفحه فيس بوك ريما رامين فر

 

فکر می‌کنم بحث روانشناسی پیچیده‌ای پشت این موضوع باشد. اما این را بنویسید که من هیچ صفحه‌ای ندارم و حتی روایت این صفحه را هم از دیگران شنیده‌ام و ندیده‌ام. گویا این صفحه بسیار فعال است و چون هر روز تعدادی لایک می‌خورد بستن این صفحه دشوار است.
 

حتی به این صفحه تقلبی استناد می‌شود! این را بزرگ بنویسید و بگویید من از این اتفاق غمگین هستم. حتی بستگان من در اروپا در این صفحه هستند! اگر مدیر این صفحه مرا دوست دارد خواهش می‌کنم از این کار دست بردارد.

 

نظرهای منتشرشده

Hafez
۶ سال پیش
خیلی خانومه فقط همین .......قدرشو بدونین
خطر لو رفتن داستان
پاسخ