ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نگرانی خبرگزاری فارس از زمزمه‌های صدور مجوز اکران برای فیلم‌های "قصه ها" و "آشغال های دوست داشتنی"

۶ سال پیش

خبرگزاری فارس نوشت: زمزمه هایی مبنی بر صدور مجوز اکران برای دو فیلم قصه ها و آشغالهای دوست داشتنی به گوش می رسد.

بنا بر این گزارش فیلم آشغالهای دوست داشتنی یکی از صریح ترین فیلم های حامی فتنه است که در زمان تصدی جواد شمقدری بر سازمان سینمایی و با مجوز او ساخته شد و به جهت صراحت آن در متهم کردن نظام در این حوادث نیز در جشنواره سی و دوم پذیرفته نشد.

در فیلم قصه ها نیز اشارات زیادی به وقایع 88 شده و بصورت کاملا یکطرفه و گزینشی به این موضوع پرداخته شده است.

بنابراین گزارش در این دو فیلم، نظام بعنوان یک سیستم سرکوب‌گر و ضد مردمی نمایش داده شده است و هیچ اشاره ای به ادعاهای بی اساس مسببین این حوادث نشده است و کارگردانان این دو فیلم ترجیح داده اند بدون توجه به اصل ماجرا، برداشت غلط خود را با غلظت ارائه نمایند.

اگرچه این خبر هنوز تایید نشده اما زمزمه های آن نگرانی هایی را بوجود آورده است.

 

نظرهای منتشرشده

حمیدرضا
۶ سال پیش
این خبرگزاری فارس مثل اینکه ول کن نیست.تمومش کنید این بازی هارواون از قضیه عصبانی نیستم اینم از این.یه فیلمی که هیچی نداره الکی چند سال توفیق میکنند آخرشم سر اکرانش این کارا رو میکنند.ظاهرا این گروه ها به جای اینکه [...] به سینه میزنند وگرنه این فیلم ها به نظرم از خیلی از این فیلم های بی ارزش دختر پسری سخیف که تو همه این سال ها پخش میشد و کسی هم کار نداشت بهترند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امید
۶ سال پیش
قصه ها مجوز اکرانشو سال قبل گرفت . انتشار خبر اکران این دو فیلم برای مردم ایران بسیار خوشحال کنندست و البته برای بیگانگانی که دم از نقض ازادی بیان و حقوق بشر در ایران میزنند و رسانه های همراه آنها بسیار نگران کننده زیرا با این اکرانها ادعاهای دروغین آنها بر ملا میشود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ