ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اولین شماره «سی و پنج» فریدون جیرانی وارد شبکه نمایش خانگی شد

۷ سال پیش

 فریدون جیرانی که سابقه سردبیری هفته‌نامه سینما و برنامه سینمایی هفت را در تلویزیون دارد، مجله «سی وپنج» را به صورت تصویری با همکاری تیم سابق «هفت» در شبکه نمایش خانگی توزیع کرده است.

 

بر روی جلد این مجله تصویری که امروز 27 فروردین ماه توزیع شده،نوشته شده است« دوران ورق زدن مجله‌ها به سرآمده حالا دیگر می‌توانید کنترل به دست بگیرید و مجله مود علاقه‌ خود را تماشا کنید. شماره صفر مجله سینمایی سی و پنج هم‌اکنون پیش روی شماست تا نوعی دیگر از مجله سینمایی را تجربه کنید و از سال 93 همراه با ما باشید.»

 

شماره صفر این مجله تصویری موضوع بازیگری را سوژه سرمقاله خود قرار داده و مهدی فخیم‌زاده میهمان ویژه این بخش است.

 

این مجله در شماره صفر خود گفت‌وگوهایی ویژه با مسعود کیمیایی، داریوش مهرجویی و رضا عطاران دارد.

آیتم‌هایی ویژه آخرین رویداد سینمایی یعنی جشنواره سی‌ودوم فیلم فجر نیز در شماره صفر این مجله با عناوینی چون روایتی از افتتاحیه جشنواره،حاشیه‌های 10 روزه جشنواره، روایتی از اختتامیه جشنواره،جشنواره و چهره‌ها و همچنین در بخش ویژه‌ای پیش بینی فروش فیلم‌ها را گنجانده است که در آن با سرتیپی، فرجی و شایسته صحبت شده است.

 

حمید پنداشته و محمد نجار صراف تهیه‌کنندگی این مجله تصویری را بر عهده دارند و احسان ظلی‌پور به‌عنوان دبیر تحریریه، آرش اعلامی و مسعود رفیع‌زاده مدیران هنری و حامد بدیعی و غزال اعلامی عکاسان این مجله تصویری هستند.

 

منبع:ایسنا

نظرهای منتشرشده