ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اعتراض منوچهر هادی به تهیه کننده فیلمش: «زندگی جای دیگری است» دیگر فیلم من نیست/ تمام زحماتم از بین رفت

۷ سال پیش
منوچهر هادی که از نحوه و زمان اکران فیلمش از تهیه کننده اثرش گله دارد، اعلام کرد دیگر تهیه کنندگی فیلم هایش را خودش انجام می‌دهد.

منوچهر هادی کارگردان فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است»  نسبت به نحوه و زمان اکران فیلم «زندگی جای دیگری است» به شدت اعتراض کرد و اعلام کرد: «زندگی جای دیگری است» دیگر فیلم من نیست و شرایط بد اکران تمام زحماتی که برای این فیلم کشیده شده بود را از بین برد.

هادی با تأکید بر اینکه از زمان اکران فیلم‌اش به شدت ناراضی است، ادامه داد:ضمن احترامی که برای  تهیه‌کننده «زندگی جای دیگری است» دارم باید بگویم که این فیلم در بدترین شرایط اکران نمایش داده می شود؛ در شرایطی که به مسابقات جام جهانی فوتبال نزدیک می‌شویم و چهار فیلم میلیاردی به طور همزمان روی پرده سینماها هستند.

هادی ضمن تکرار حرفهای چند ماه قبل خود مبنی بر اینکه دیگر تهیه کنندگی فیلم هایش را خودش انجام می‌دهد ادامه داد: من دیگر دوست ندارم در مورد این فیلم صحبت کنم و «زندگی جای دیگری است» دیگر فیلم من نیست و شرایط بد اکران تمام زحماتی که برای این فیلم کشیده شده بود و بازی درخشان بازیگران این فیلم را از بین برد.

«زندگی جای دیگری است» سومین فیلم بلند منوچهر هادی بعد از «قرنطینه» و «یکی می خواد باهات حرف بزنه» است.

«زندگی جای دیگری است»  داستان مردی به نام داود، بهیار مجرب بیمارستان است که بیماران مبتلا به مرگ را احیا می کند اما حالا مرگ به سراغ او آمده است

 

نظرهای منتشرشده