ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تازه اکران / معرفی فیلم «زندگی جای دیگریست» + عکس های فیلم و پشت صحنه و پوستر

۷ سال پیش
«زندگی جای دیگریست» سومین فیلم بلند سینمایی منوچهر هادی است که از چهارشنبه 27 فروردین‌ماه، در اکران دوم بهاری نمایش خود را به سرگروهی سینما فرهنگ آغاز میکند. فیلم «زندگی جای دیگریست» در سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

سلام سینما- «زندگی جای دیگریست» سومین فیلم بلند سینمایی منوچهر هادی بعد از دو فیلم «قرنطینه» و «یکی میخواد باهات حرف بزنه» است که از چهارشنبه 27 فروردین‌ماه، در اکران دوم بهاری نمایش خود را به سرگروهی سینما فرهنگ آغاز میکند.

فیلم «زندگی جای دیگریست» در سی و دومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

 

خلاصه فیلم «زندگی جای دیگریست»:

داود، بهیار مجرب بیمارستانی است که بیماران مبتلا به مرگ را احیاء می‌کند. اینک مرگ به سراغ او آمده و از طرفی شوهر همسر سابق او نیز به مرگ محکوم شده است.

 

عوامل فیلم زندگی جای دیگریست:

کارگردان: منوچهر هادی/ تهیه‌کننده: سید امیر سیدزاد / نویسندگان: منوچهر هادی، بابک کایدان، پدرام کریمی/ مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی/ تدوین: منوچهر هادی / موسیقی: حامد ثابت/ صدابردار: جهانگیر میرشکاری و مهدی ابراهیم‌زاده / طراح صحنه و لباس: آتوسا قلمفرسایی/ طراح گریم: سودابه خسروی / منشی صحنه: رضا بقایی/ عکاس و کارگردان پشت صحنه: آرش صادقی

بازیگران: حامد بهداد، نیکی کریمی، یکتا ناصر، پارسا پیروزفر، خسرو امیر صادقی، رضا بهبودی، مهدی بجستانی، محمد حسین سیدزاده، رضا سخایی، امید کماری، ثمین حاجی مختاری.

 

عکس های فیلم و پشت صحنه «زندگی جای دیگریست»:

 

یکتا ناصر و حامد بهداد درفیلم زندگی جای دیگریست- منوچهر هادی

 

حامد بهداد و نیکی کریمی فیلم زندگی جای دیگریست

 

یکتا ناصر yekta naser فیلم زندگی جای دیگریست

 

یکتا ناصر و منوچهر هادی پشت صحنه فیلم زندگی جای دیگریست

 

نیکی کریمی و پارسا پیروزفر فیلم زندگی جای دیگریست

 

یکتا ناصر فیلم زندگی جای دیگریست

 

نیکی کریمی فیلم زندگی جای دیگریست niki karimi

 

منوچهر هادی پشت صحنه فیلم زندگی جای دیگریست

 

پشت صحنه فیلم زندگی جای دیگریست حامد بهداد منوچهر هادی یکتا ناصر ثمین حاجی مختاری

 

حواشی فیلم «زندگی جای دیگریست»:

بعد از اتمام فیلم برداری اختلافی بین منوچهر هادی و تهیه کننده بر سر موسیقی فیلم "زندگی جای دیگریست" پیش آمد، در ادامه این اختلافات سوء تفاهمی برای کارن همایونفر به وجود آمد که در نهایت با عذرخواهی منوچهر هادی به پایان رسید. همچنین کارگردان و تهیه کننده نیز با هم کنار آمدند تا حاشیه ای برای فیلم درست نشود.

فیلم «زندگی جای دیگریست» با کتابی از میلان کوندرا تشابه اسمی دارد.

نیکی کریمی در نشست فیلم «زندگی جای دیگریست» در سی و دومین جشنواره فیلم فجر در خصوص بازی حامد بهداد اظهار داشت: بازیگران در بازیگری به یک  معجزه ای می رسند که فکر میکنم این اتفاق برای حامد بهداد در این فیلم افتاد.

حامد بهداد در نشست خبری فیلم «زندگی جای دیگریست» در سی و دومین جشنواره فیلم فجر گفت: من سپاسگذارم از اهالی رسانه که این کار را کار متفاوت من می دانند. من با این نظر اهالی رسانه مخالفم زیرا من این نقش ها را قبلا بازی کردم می توانم فیلم های«کافه ستاره» و «هر شب تنهایی» را مثال بزنم اما متاسفانه گویا دیده نشده و موفق نبودم.

یکتا ناصر درارتباط با نقشش در فیلم «زندگی جای دیگریست»  گفت: نقشم در «زندگی جای دیگریست» را بسیار دوست داشتم زیرا کاملا متفاوت با نقش های دیگرم بود.

 

پوستر انگلیسی فیلم «زندگی جای دیگریست»:

 

حامد بهداد یکتا ناصر نیکی کریمی پارسا پیروزفر پوستر انگلیسی فیلم زندگی جای دیگریست life is elsewhere

 

پوسترهای فیلم «زندگی جای دیگریست»:

 

حامد بهداد یکتا ناصر نیکی کریمی پارسا پیروزفر پوستر فیلم زندگی جای دیگریست

 

فیلم «زندگی جای دیگریست» در سایت اجتماعی فیسبوک، صفحه ای به نام zendegimovie دارد.

سایت فیلم «زندگی جای دیگریست»: www.zendegi-movie.ir

 

فیلم زندگی جای دیگریست در زمان جشنواره - سایت سلام سینما:

این فیلم در زمان جشنواره با 130 رای از سوی کاربران با امتیاز 5.75 از 10 رتبه هفدهم را در بین فیلم‌های سی و دومین جشنواره فیلم فجر در سایت سلام سینما بدست آورد.

یازده کامنت اول، مربوط به کامنت‌های خبر این فیلم در زمان جشنواره می‌باشد که به این خبر منتقل شده است.

لینک صفحه خبر فیلم سینمایی زندگی جای دیگریست در زمان سی و دومین جشنواره فیلم فجر

 

نظرهای منتشرشده

تینا
۵ سال پیش
وقتی که فیلمو میبینی اولین چیزی که به چشت میاد بازی هاست.بازی ها عالی بود خانم یکتا ناصر فوقالعاده بود آقای حامد بهداد هم همینطور درسته که یه چیزی تو مایه های فیلم قبلی آقای هادی بود اما بازم حرف توش داشت.ارزش دیدن داره خوشحالم از اینکه وقتمو هدر ندادم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۵ سال پیش
به نظرم خیلی خوب بود.احساسات و غریزههای انسان بینهایته و در این فیلم به مقداری از این احساسات رجوع شده و برای هر انسانی این اتفاقات میافته
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسام
۵ سال پیش
ali nori شاید دلت پره...شاید دلت از کینه و کله ت از حماقت و بیسوادی پره...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ali nori
۵ سال پیش
نمیدونم چرا اما فیلم به دلم ننشست
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهرداد کا
۵ سال پیش
1. صحنه سیگار کشیدن در بالکن می توانست کوتاه تر باشد . ضمن اینکه با دعوا و ترافیک بیرون چه چیزی عاید مخاطب گردید ؟ 2. دکتر به جای پاک کردن اشکهایش با دستمال چشمانش را سفت فشار داد که غیر طبیعی می نمود ضمن اینکه چهره ای جا افتاده و باورپذیر تر می بایست برای دکتر انتخاب می شد . دیالوگ مربوط به پسر منم همین بیماری رو داشت کلیشه ای و غیرکاربردی است اگر علت استفاده ، تحریک حس مخاطب است که می بایست نویسنده راه دیگری انتخاب می کرده . جهان دکتری که پسرش را در اثر همین بیماری از دست داده درنیامده . 3. وضعیت ظاهری داود در محل کار بعنوان پرستار خیلی باورپذیر نیست . 4. داوود دو یا سه بار تنها و جلوی دری شیشه ای سیگار می کشد یکی در مطب دکتر و دیگری در محل کار . کارگردان از این نما چه چیزی را می خواسته نشان دهد ؟ تقبل روح و جسم ؟ یا فقط زیبایی شناسی . هرچه بوده در نیامده و قابل حذف است . 5. درخواست نیکی کریمی برای کمک از هر کسی جز داوود بسیار غیرعقلایی و بی منطق است . 6. رفتار پرستار مرد در بیمارستان بسیار غیر حرفه ای و منفعل است . 7. نزدیکی خانواده شخصی که مرده به تخت مرده بسیار غیرواقعی و جهت تحریک حسی مخاطب می باشد که گاف است . همچنین وظایف داود در بیمارستان مانند یک دکتر است و نه بهیار . 8. تاکید بر مرگ زیاد بوده : 1. مرگ در دیالوگ های نیکی کریمی به داوود در بیمارستان 2. مواجهه با مرگ دو بیمار و خانواده یشان در بیمارستان 3. مرگ پسر دکتر ابتدای فیلم 4. دیالوگ پرستار آماتور در غذاخوری حول و حوش مرگ است 5. تهدید به خودکشی پارسا پیروزفر به شهرزاد در زندان موقع ملاقات زمانیکه شهرزاد می گوید که خودش را معرفی می کند 6. صحبت از خودکشی و بدبختی توسط مردی که کنار تخت داود است (زمانیکه داود در بیمارستان از حال می رود) 9. فلوی چهره حامد بهداد در صحنه اتاق خواب موقع صحبت و گریه یکتا ناصر توی ذوق می زند . فیلم در مورد داود است و مخاطب می بایست حس و حال او را واضح ببیند نه تار ! 10. کدام پدری سیگار پسرش را روشن می کند . و اساساً رفتن به خانه پدر اضافی و قابل حذف است است . 11. . گمانم بهتر می شد از مرگ مستقیم صحبت نمی شد و از رفتارهای داوود حس به مرگ نزدیک شدن منعکس می شد ؛ که مخاطب با خودش بگوید این داره می میره ها (انتقال حس سمپاتیک به مخاطب ). 12. دیالوگی کلیشه ای در مورد داشتن شغل دولتی شرط ازدواج است توسط پرستار منفعل همچنین تمام صحنه های حضور وی اضافی و بی دلیل جهت پر کردن وقت فیلم است . اساسا انفعال و باری به هر جهتی وی توی ذوق می زند. 13. بازی پارسا پیروزفر و یکتا ناصر خوب است و بازی حامد بهداد بیشتر به یک سرشیفت یا سرکارگر کارخانه یا کسی که شغل آزاد دارد شبیه است تا پرستار . البته من هنوز نفهمیدم پرستار بود یا دکتر ؟ 14. سکانس لب دریا برایم عجیب آمد که چرا پسر به یکتا ناصر نزیدک شد و با شوش کنار او و خواهرش نشست . دلیل تنفر وی از یکتا ناصر بعد از عقد پدرش گویا کاملا از بین رفت . 15. شهر در پس زمینه پر سر و صدا با کد های بوق ، دعوا ، تصادف ، موزیک بلند و... نشان داده شده . شهر هر طور دیگر هم بود فکر نمی کنم فضای فیلم را می توانست تغییر دهد . حداقل جور دیگری بود شاید حس مخاطب را بیشتر تهیج می کرد . 16. مهمترین اشکال فیلم ، فیلمنامه با وجود سه نویسنده است که بسیار سردستی و شلخته نوشته شده است .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرهاد
۶ سال پیش
فوق العاده بود تبریک می گم به سازندگانش مخصوصا حامد بهداد که عالی ظاهر شد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
لاله
۶ سال پیش
فیلم کمی غیر اخلاقی و دور از شرع و عرف بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Mj
۶ سال پیش
عکساتو برداشتم ممنون
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سین
۶ سال پیش
خیلی عالی بود من بازی آقای بهداد رو خیلی دوست دارم سبک بازیشون خیلی عالیه اصلا حس نمیکنم دارم فیلم میبینم فکر میکردم دارم از یه دریچه ای زندگی یکی رو نگاه میکنم واقعا فیلمهایی با این محتوا و این فیلمنامه ها خیلی کمن تو سینمای ما . انتخاب بازیگران هم خیلی قوی بود اونهایی که میگن فیلم خوبی نبود احتمالا یا سینما نخوندن یا از فیلنامه هایی با این سبک سر در نمیارن ،ممنون
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۶ سال پیش
فیلم خوبی بود کاملا با احساسات مخاطب بازی میکرد حامد بهداد فوق العاده بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی امیدوار
۶ سال پیش
این فیلم مشکل فرهنگی داره و مخاطب را گول میزنه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجتبی
۶ سال پیش
فیلم واقعا زیبا و گیرا بود. بازی استثنایی و درخشان آقای بهداد و خانم یکتا ناصر بر این گیرایی فیلم افزوده بود. به حق پرداخت یکنواختی زندگی امروزی شخصی بیمار بسیار عالی از آب دراومد.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فروغ
۷ سال پیش
منتقدان شغلشان انتقاد هست وگرنه من از چشم يك بيننده براي تمام انتقاد هايشان جواب واضح دارم. فيلم بسيار زيبا بازيگران هم بسيار عالي ايفاي نقش كردند .
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ا
۷ سال پیش
حامد بهداد خوب بووود.نقش یکتا ناصر هم خیلی باحال و متفاوت بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد
۷ سال پیش
فیلم دغدغه داشت و پرداخت درست و بجایی داشت.فیلم نامه چفت و بست محکمی داشت و کشش خوبی داشت فیلم.اون ضربه ی نهایی خیلی محشر بود.یکی از بهترین بازیهای حامد بهداد و اینجا دیدم و به نظر میرسد آقای هادی خوب از بازیگران بازی میگیره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محسن
۷ سال پیش
با احترام به نظر دوستانی که گفتن فیلم خسته کننده بود. میشه بگید کسی که شنیده تومور مغزی داره و 3 ماه دیگه زنده می مونه زندگیش چه جوری باید باشه؟ بهتر از این نمیشد نشون داد . به نظر من فیلم خوبی بود .آقای هادی هم از همسرشون واقعا خوب بازی می گیرن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رامیلا
۷ سال پیش
متاسفانه این فیلم یک کپی کامل از فیلم اسپانیایی "biutiful"** با بازی خاویر باردم که جایزه فیلم خارجی اسکار رو هم در سال 2010 برای سینمای اسپانیا گرفته.دوستان انقدر خلاقیت به خرج دادن که صحنه به صحنه کپی کردن!!.. در ضمن اسپل فیلم اشتباه ننوشتم ،فیلم به همین صورت نوشته میشه که بر مبنای دیکته نوشتن اشتباه دختر بچه فیلمه.حتما توصیه می کنم که فیلم اصلی ببینید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهناز
۷ سال پیش
من دیشب این فیلم رو دیدم بسیار بازی های خوبی داشت بخصوص بازی آقای بهداد و خانم ناصر که واقعا عالی بودند فقط بنظرم مدت زمان فیلم می تونست بیشتر باشه یکم موسیقی متن برجسته تر هم می تونست فیلم رو از این خلوتی دربیاره در کل می تونست بهتر هم باشه اما بازهم در حد سینمای ایران کار خوب و قابل قبولی بود و تبریک میگم به آقای هادی بخاطر ساخت دغدغه های جامعه . موفق باشند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر احسانی
۷ سال پیش
من نمیدونم این منتقدین چی میگن! بازی حامد بهداد و بقیه عالی بود.بعد از مدتها یه فیلم دیدم که از همون اول جذب بازی طبیعیه بازیگرا شدم.آخر فیلم هم آخر ایثار و فداکاری بود.با عرض معذرت از دوستانی که فیلم رو ندیدن برای روشن کردن بعضی ها که فیلم رو بی سروته میدونن باید بگم حامد بهداد پول رو از نیکی کریمی گرفت داد به اون مرده که می خواست خودکشی کنه و خودش مواد رو گردن گرفت.چون میدونست همین روزا باید بمیره و کارش به اعدام هم نمی کشه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
عشق.زندگی.یعنی رونالدو cr7
۷ سال پیش
اگر حامد نبود فیلمی هم مثل زندگی... وووو... امثال اینها ساخته نمیشد و باید می رفتی همون اتش بی و امثال اون فیلم هارو میدیدی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علي
۷ سال پیش
ضمن احترام به نظر دوست داران بازي آقاي بهداد، من هنوز متوجه نشدم اين سطح سليقه و تعريف بازيگري كي قرار در ايران تعريف بشه كه شاهد اين أداها به اسم بازيگري باشند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
م.علیانی
۷ سال پیش
اقای منوچهر هادی بسیار توانا و خوب عمل کردند,به نظر بنده ادمهایی شبیه حامد بهداد یا همان داوود اصلا فرد بی تفاوتی نیستند و فقط خیلی منطقی و نقطه مقابل شهرزاد یا نیکی کریمی که فردی احساسی میباشد, است و درست نیست انها را بی تفاوت بنامیم ,اگر افرادی مثل اینها نبودند کار هیچ وقت پیش نمیرفت و پیشرفتی در دنیا حاصل نمیشد,اگرچه خودم فردی بسیار احساسی هستم و آبم با این افراد در یک جوب نمیرود ولی به جرات میگویم که این افراد نیمه ی مورد نیاز جامعه ی بشری هستند.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
mahsa
۷ سال پیش
اخر فیلم چیشد کی رفت زندان؟؟؟؟؟فیلم خوبی بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
neda
۷ سال پیش
سلام من این فیلم رو 3 بار دیدم تو سینما خیلی طرفدار بازی آقای حامد بهداد هستم یک هنرمند درجه یک ...یه ایران و یه هنرمند و یه حامد ای جااااااااااااااااان
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پرنیا
۷ سال پیش
خیلی از آغاز و پایان فیلم سر در نیاوردم و نفهمیدم تش چی شد؟ بازی پارسا پیروز فر خیلی خیلی کوتاه بود. بازی یکتا ناصر و حامد بهداد هم خوب بود نیکی کریمی هم خوب بود ولی فیلنامه بسیار ضعیف بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسین
۷ سال پیش
باحاله
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نسیم
۷ سال پیش
حامد جووون که همیشه فوق العاده ست.آقای هادی ام که بی نهایت خوب کار کرد.فقط کسی که سینما خونده قدرت کار شما میفهمه.موفق باشید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ستاره
۷ سال پیش
یه بار خوب بازی کرد حامد بهداد واقعا دوس داشتم فیلمو
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمد ابراهیم امیری
۷ سال پیش
فیلم خوبی بود .... نقشهای نیکی کریمی و پارسا پیروز فر کوتاه بودن و ساده جوری که بازیگران عادی دیگری هم میتونستن در این نقشها ظاهر بشن اما نقش بهداد قالب فیلم رو جالب کرد و در کل بهداد کارشو به نحو احسن انجام داد اما ای کاش نقش یکتا ناصر رو کس دیگه ایی اجرا میکرد چون به چهره شون نمیاد نقش یک زن صیغه ایی رو بازی کنه اما کار خانم ناصر بی نهایت عالی بود و دست کارگردان هم درد نکنه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سینما
۷ سال پیش
خیلی خیلی عالی بود همه ی فیلم های حامد بهداد خوبن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پویا
۷ سال پیش
فیلم عالی بوود البته با چشم ریزبینانه نه نگاه سطحی..
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدي
۷ سال پیش
خيلي ضعيف بود.كل فيلم رو ميشد تو يك فيلم كوتاه نشون داد.بهداد هم مثل اكثر فيلماش بد بازي كرد.فقط بازي يكتا ناصر نمته مثبت فيلمًبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
نفس آزاد
۷ سال پیش
ارزش سینما رفتن رو داشت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجید
۷ سال پیش
در دورانی که فیلمهای بی ارزش زیادی ساخته میشود،این فیلم ارزشمند بود وتماشاگر را به فکر وادار می کرد
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علیرضا
۷ سال پیش
یک فیلم سینمایی با کلاس! در حد فیلم های هنری ، درماتیک و حتی رمانتیک اروپائی و فرانسوی . . . تبریک میگم به کارگردان و نویسنده این اثر هنری
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسن
۷ سال پیش
فيلم خيلي ضعيفي بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
mahsa
۷ سال پیش
به طرز باور نكردني عالي بود نميدونم چرا تو جشنواره توجهي بهش نشد!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
موضوع فیلم خیلی خوب بود ولی خیلی سبک ساخته شده بود
۷ سال پیش
موضوع فیلم خیلی خوب بود ولی خیلی سبک ساخته شده بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجيد
۷ سال پیش
سلام.به نظر من اصل سينما بدنه بود و قابل توجه كساني كه ميگن استاد بهداد كليشه بازي ميكنه. حامد خان عزيز نشون داد تو اين نقشم ميتونه مقتدرانه بازي كنه و خدايي من به عنوان يه سينما دوست باهاش هم ذات پنداري كردم البته من كاركتر بد از ايشون نديدم ضمن اينكه اصل فيلم به عقيده بنده برميگرده به فيلم نامه فيلم نامه فيلم نامه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یاسمن
۷ سال پیش
عالی بود بدون هیچ نقصی.... تبریک
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۷ سال پیش
هر فیلمی پارسا پیروزفر بازی کنه عالیه ، بهترین بازیگر جوان سینما در ایران
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پارسا
۷ سال پیش
به نظر من فیلم بدی نبود...از درون مایه فیلم میشد پیامد هایی رو درآورد....به هر حال سپاس از کارگردان جوانش آقای منوچهر هادی من عاشق فیلم قرنطینشون هستم....در ضمن گلگیسو جان یکتا ناصر همسر منوچهر هادی هستن...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ