ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

جمشيد مشايخي براي دلجويي از مسي به بارسلون مي رود

۵۲ سال پیش

به گزراس سلام سينما به نقل از ايسنا،جمشید مشایخی درباره سفرش به اسپانیا به عنوان سفیر فرهنگی ایران از سوی باشگاه استقلال اظهار کرد: اتفاقاتی که طی این چند روز صورت گرفت من را به شدت ناراحت کرد تا اینکه از سوی دکتر فتح‌الله‌زاده به بنده پیشنهاد شد تا به عنوان سفیر فرهنگی ایران به اسپانیا سفر کرده و پیغام مردم ایران را به گوش این بازیکن بزرگ برسانم که بنده هم با آغوش باز از این پیشنهاد استقبال کردم.

مشایخی افزود: اگر من به عنوان سفیر فرهنگی ایران به اسپانیا می‌روم پیغامم تنها حرف جمشید مشایخی نخواهد بود، بلکه حرف دل ملت ایران را به این بازیکن خواهم رساند.

این هنرمند ارزنده در ادامه افزود: آن عده‌ای که به مسی توهین کردند هرگز ایرانی نبودند چرا که ایرانیان فرهنگ، ادب و تمدن بی نظیری را در دنیا دارند.

امیر قلعه‌نویی نیز درباره سفر مشایخی به اسپانیا گفت: این حرکت، کار بزرگی است. خوشحالیم که این اتفاق از سوی باشگاه استقلال انجام می شود. باشگاه استقلال یک باشگاه فرهنگی و ورزشی است و با این حرکت باردیگر این نکته مهم را به اثبات رساند.
 

به گزارش سلام سلام سينما، در پي حمله گروهي برخي از كاربران فيس بوك به صفحه شخصي ليونل مسي،جمشيد مشايخي در تماس تلفني با برنامه نود ناراحتي خود را از اين قضيه ابراز كرده بود.
در مورد زمان اين ديدار و اين اينكه آيا براي ديدار با ليونل مسي توافقي صورت گرفته است خبري از سوي باشگاه فرهنگي ورزشي استقلا هنوز اعلام نشده است.

نظرهای منتشرشده