ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

شیخ طادی دربار پروژه متوقف مانده کوروش: سرمایه‌گذاران هزینه بیست میلیاردی را قبول کردند اما شرط آن‌ها مبنی بر تضمین اکران میسر نشد و منصرف شدند

۷ سال پیش
پرویز شیخ طادی در گفتگویی درباره پروژه متوقف مانده «کوروش» گفت: سرمایه گذارانی که برای این پروژه حاضر به همکاری شده بودند، پرداخت هزینه بیست میلیاردی آن را قبول کرده بودند، اما تنها شرط آنان مبنی بر تضمین اکران فیلم میسر نشد و منصرف شدند.

 به گزارش سلام سینما به نقل از «نسیم»، پرویز شیخ طادی در گفتگویی درباره پروژه متوقف مانده «کوروش» گفت: سرمایه گذارانی که برای این پروژه حاضر به همکاری شده بودند، پرداخت هزینه بیست میلیاردی آن را قبول کرده بودند، اما تنها شرط آنان مبنی بر تضمین اکران فیلم میسر نشد و منصرف شدند.

این کارگردان سینما ادامه داد: البته ما هنوز کوتاه نیامده ایم و مصر هستیم «کورش» ساخته شود. تحقیقات درباره این شخصیت تاریخی بسیار مفصل بود و از کودکی کورش تا مرگ او را در بر می‌گرفت، بنابراین نمی‌توانستیم تنها در یک فیلم سینمایی حق مطلب را ادا کنیم. باید حتما یا یک مجموعه شود یا ۱۱ فیلم سینمایی.

وی تأکید کرد: در تحقیقاتمان متوجه شدیم روایت‌های تاریخی اشتباهات زیادی دارد و به همین دلیل تدوین یک متن درست کار بسیار سختی بود که ما انجام دادیم و حالا نمی‌توانیم به سادگی موضوع را رها کنیم.

نظرهای منتشرشده

طاها
۷ سال پیش
کاش بجای اینهمه فیلم چرت و پرتی که ساخته میشه یه فیلم از کوروش بسازن تا عظمت امپراطوری ایران رو به دنیا نشون بدن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ارسلان
۷ سال پیش
جالبه اگه فلش بک کنیم به عقب تا حالا یه فیلم تاریخی از ایران قبل از اسلام ساخته نشده!!!!!!!!!!¡
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا
۷ سال پیش
یه همچین فیلم تاریخی با موضوعی عالی تعجبه چرا تا حالا ساخته نشده؟ می دونید می توانید عظمت ایران رو با همین فیلم به دنیا نمایش بدین و در مقابل فیلم ۳۰۰ بایستید؟!!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
کسری
۷ سال پیش
باعث تاسف هست اگه فیلمی می خواد نمایش داده نشه چرا اجازه تولید می گیره، چرا اینقد کینه نسبت به بزرگترین اسطوره ایران کوروش؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ