ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ادامه موفقیت های گذشته در فصل جوایز سینمایی

۵۲ سال پیش

به گزارش سلام سینما، انجمن منتقدان فیلم رسانه‌‌‌ای (‌BFCA)  دوشنبه شب اسامی نامزدهای این دوره خود را اعلام کرد. و فیلم گدشته در کنار  فیلم‌های «آبی گرم‌ترین رنگ است» از فرانسه، «زیبایی بزرگ» از ایتالیا، «شکار» از دانمارک و «وجده»‌ از عربستان  کاندیدای بهترین فیلم خارجی‌زبان شد.
پیش از این فیلم گذشته موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی NBR هیئت ملی نقد آمریکا شده بود و در جوایز انجمن منتقدین واشنگتین کاندیدای بهترین فیلم خارجی زبان شده بود که موفق به کسب این جایزه نشد.
همچنین گذشته کاندیدای جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در جوایز گلدون گلوب و ستلایت شده است و شانس موفقیت در این جوایز را هم دارد.
با توجه به موفقیت گذشته در فصل جوایز احتمال حضور این فیلم در بین کاندیداهای نهایی اسکار امسال بسیار بالا می باشد،هرچند در فصل جوایز امسال برخلاف دو سال گذشته که "جدایی" در سال 2011 و "عشق" در سال 2012 پیروز تمام جوایز فصل جوایز بودند،فیلمی نتوانسته به موفقیت مطلق در این فصل برسد، اما بنطر می رسد فیم "شکار" از دانمارک و "وجده" از عربستان شانس بیشتری برای رسیدن به اسکار بهترین فیلم خارجی زبان امسال داشته باشند.

نظرهای منتشرشده