ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

جانی دپ به فیلم «عاج» پیوست

۹ سال پیش

جاستین لانگ بازیگر آمریکایی فیلم «جان سخت» ادعا کرده که جانی دپ هم در فیلم «عاج» به کارگردانی کوین اسمیت بازی خواهد کرد. این فیلم که قرار است در سه ماهه سوم امسال اکران شود دوازدهمین فیلم کوین اسمیت در مقام کارگردان است. احتمالا از بین تمامی آثار او «تعصب» با بازی مت دیمون، بن افلک و سلما هایک به همراه «دختر جرسی» با بازی بن افلک، ویل اسمیت و جنیفر لوپز شناخته شده تر هستند.

جانی دپ و تهیه کنندگان «عاج» در استودیوی A24 هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده اند. اگرچه چیز زیادی از داستان فیلم منتشر نشده اما می دانیم که این فیلم داستان خبرنگاری است که با مردی به نام «آقای هوی» آشنا می شود. این مرد داستان های هیجان انگیزی دارد. گفته می شود دپ در این فیلم نقش کاراگاهی فرانسوی- کانادایی به نام گای لوپون را بر عهده خواهد داشت. اسمیت پیش از این عنوان کرده بود که می خواهد از ستارگان هالیوود در نقش های کوتاه ولی کلیدی استفاده کند که فیلمبرداری کل سکانس هایشان به دو روز برسد. ظاهرا جانی دپ نخستین بازیگری است که برای این موضوع انتخاب شده است.

پیش از این یکی از مسئولان A24 گفته بود که کوین اسمیت از یک دوست برای بازی در نقش گای لوپون دعوت به عمل آورده است. البته جانی دپ در حلقه دوستان اسمیت قرار می گیرد. آنها یک برنامه خیریه مشترک داشتند و حتی در مقطعی دخترهایشان به یک مدرسه می رفتند. ضمن این که جوئل هارلو که مدت ها وظیفه گریم جانی دپ را داشته در این پروژه حضور دارد و نکته دیگر در مورد ارتباط جانی دپ با «عاج» این است که کمپانی تهیه کننده این فیلم، سه فیلم هم با بازی نامزد جانی دپ، امبر هرد ساخته است و هر یک از این دلایل می تواند نقش مهمی در حضور جانی دپ در «عاج» ایفا کنند.

جانی دپ در هفته جاری با «برتری» به تهیه کنندگی کریستوفر نولان و کارگردانی والی فیستر روی پرده دیده خواهد شد. سپس در «لاندن فیلدز» و «مرتدکای» دیده خواهد شد و در نهایت با «در میان جنگل» که در فصل جوایز اکران خواهد شد شانس خود را برای کسب مجسمه طلایی امتحان می کند.

 

نظرهای منتشرشده