ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

آخرین آمار فروش تا ۲۱ فروردین ماه / فیلم «چ»، «خط ویژه» را پشت سر گذاشت

۷ سال پیش
تمامی آمار فروش ارائه شده برای فیلم‌های نوروزی، توسط پخش‌کنندگان این فیلم‌ها اعلام شده است.

به گزارش سلام سینما، آخرین آمار فروش فیلم‌های نوروزی سینما تا بیست و یکم فروردین ماه، به نقل از خبرگزاری فارس، خبرگزاری ایسنا و با توجه به آمار ارائه شده توسط پخش‌کنندگان این فیلم‌ها در ادامه آمده است:

 

فیلم سالن تهران فروش تهران سالن شهرستان فروش شهرستان تعداد سالن مجموع
معراجی‌ها ۲۸ ۱۶۷۰ ۵۲ ۲۶۰۰ ۸۰ ۴۶۷۰
طبقه حساس ۳۰ ۲۰۰۰ ۵۰ ۱۲۰۰ ۸۰ ۳۲۰۰
چ ۲۲ ۷۲۰ ۲۸ ۴۵۰ ۴۵ ۱۱۷۰
خط ویژه ۱۸ ۷۱۰ ۹ ۳۰۰ ۲۷ ۱۱۰۰
با دیگران ۴ ۳۸        

* تمامی آمار‌های فروش ارائه شده به میلیون تومان می‌باشد

 

به گزارش سلام سینما، متاسفانه علی رغم اینکه بیش از 22 روز از آغاز سال 1393 می گذرد، هنوز بنیاد سینمایی فارابی که مرجع رسمی آمار فروش فیلم ها می باشد، هیچ گونه آماری از فروش فیلم ها اعلام نکرده است.

نظرهای منتشرشده

ع
۷ سال پیش
دوست عزيز سينما ازادي سرگروه جه است
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ستايش
۷ سال پیش
خط ويژه با هشتاد سينما بيش از ٣٣ ميليارد فروش ميكرد من بجاي تهيه كننده بودم از ارشاد شكايت ميكردم و متاسفم كه فرصتهاي رقابت سالم را ارشاد بوجود نياورده است
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ترنگ
۷ سال پیش
فيلم با ديگران با ٤ سينما اين هفته از پرده سينما ها حذف ميشود و خط ويژه با ٢٧ سينما و ١١٠٠ و چ با ٥٠ سينما و ١١٧٠ و بنظر شما تيتر شما درست است ..... همين امار نشان ميدهد كه حرف كارگردان و تهيه كننده خط ويژه در مورد بي عدالتي ارشاد درست است و در تمامي پرديس ها سينماي كوچك را به خط ويژه داده اند و خود من سينما ازادي با خانواده امديم و خط ويژه جا نداشت و فيلم چه را ديديم و البته فيلم چه خوب بود ولي امشب خط ويژه را با برادرم ديديم و همه اعضا خانواده نبودند و خط ويژه خيلي از چه بهتر است و دغدغه امروز جامعه و جوانان است و اقاي حاتمي كيا جوانمردانه بايستي با اين بي عدالتي برخورد ميكرد خط ويژه را حذف نكنند فروش واقعي خودش را خواهد كرد ا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فرزاد
۷ سال پیش
متاسفانه همانطور که به صورت ناجوانمردانه ای چه در تعداد سالن چه در توزیع بلیط های نیم بها... چه در تعداد تیزهای تلویزیونی... از معراجی ها و بعد هم چ حمایت شده، درحق سینمای مستقل به خصوص خط ویژه اجحاف شده. کی میشه که یک رقابت جوانمردانه را شاهد باشیم و بعد صحبت از رکورد شکنی بکنیم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ