الیکا ناصری: عین همه تست دادم و ابرا سهم من شد

صحبت‌های الیکا ناصری، بازیگر نقش «ابرا» در سریال نمایش خانگی «یاغی» از انتخاب شدن برای نقش «ابرا» و چالش‌های ایفای آن

الیکا ناصری: عین همه تست دادم و ابرا سهم من شد

به گزارش سلام سینما، الیکا ناصری بازیگر نقش «ابرا» در گفت وگو با ایرنا و در توضیح بازی در سریال «یاغی» گفت:

علی شادمان یک استوری فراخوان تست بازیگری گذاشته بود و من آن را دیدم و برای تست رفتم. اما نمی‌دانستم به دفتر چه کسی و برای چه پروژه‌ای می‌روم. رفتم و مثل همه کسانی که آمده بودند، تست دادم. بعد از تست اولیه، زمانیکه فهمیدم برای این نقش انتخاب شدم برای لحظاتی نمی‌توانستم تکان بخورم. تمام بدنم بی حس شده بود و یک نوع هیجان عجیبی را تجربه کردم.

علی شادمان و الیکا ناصری

وی از تجربه کار با محمد کارت گفت: آقای کارت مثل یک برادر بزرگتر و معلم در این کار در کنار من بودند و با انرژی خوبی که از ایشان می‌گرفتم، در حین کار جایی نبود که بترسم یا نگران باشم از اینکه شاید خوب بازی نکنم. ایشان با اعتماد به نفسی که به بازیگرش می‌دهد او را نسبت به کاری که انجام میدهد مطمئن می‌کند. اولش از اینکه جلوی دوربین کاری قرار بگیرم که پر از بازیگر چهره است، می‌ترسیدم اما به همت و درایت کارگردان و تهیه‌کننده، آنقدر فضا و محیط کار ما دوستانه بود که لحظه‌ای احساس نکردم چون تازه کار هستم، ممکن است کارم خوب نباشد.

 

ناصری چالش‌های نقش ابرا را اینطور بیان کرد: ابرا یک دختر معصوم و آرام و در عین حال جسور است. برایم جذاب بود که این دختر چطور می‌تواند از آن همه سادگی به درجه‌ای از جسارت برسد که پای تصمیمش بماند. ایمان جاوید و ابرا به یکدیگر در روزگار کنونی واقعا درس آموز است. در واقع قسمت چالش برانگیز نقش ابرا برای من، تغییر شخصیتش بود. از زمانیکه در خانه و با مادرش بود تا ابرایی که با جاوید در شمال دیدیم.


ابرا در یاغی

وی درباره سکانس مورد علاقه‌اش گفت: سکانس‌های کنار دریاچه در لوکیشن شمال را بیشتر از همه دوست دارم. آن سکانس دویدن جاوید و ابرا در گِل، چندین بار تکرار شد و چون بسیار خسته شده بودیم، حسش را بیشتر دوست دارم.

بازیگر نقش ابرا در سریال یاغی

الیکا ناصری، علی شادمان را بازیگری حرفه‌ای دانست و افزود: ما یک سکانس داشتیم که باید تلفنی صحبت می‌کردیم. به علت سردی هوا و تکرار شدن پلان، من کمی خسته شده بودم. علی آنجا حضور داشت و یک ربع با من صحبت کرد و روی حسمان کار کردیم تا به حسی که می‌خواهیم برسیم. ایشان بسیار دوست و همکار خوبی است چون پا به پای تو قدم برمیدارد و جلو می‌آید.

 

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین مطالب