تکذیب خبر بازنشستگی وودی آلن توسط نماینده او

نماینده وودی آلن در رد ادعای بازنشستگی این کارگردان گفت او تنها از نمایش فیلم‌ها در پلتفرم آنلاین لذت نمی‌برد نه این که کلاً بخواهد از دنیای سینما کناره‌گیری کند.

تکذیب خبر بازنشستگی وودی آلن توسط نماینده او

ترجمه اختصاصی سلام سینما – وودی آلن خبرهای مربوط به بازنشستگی خود را رد کرد. این ادعا از یک روزنامه اسپانیایی نشئت گرفت که در گزارشی اعلام کرد وودی آلن پس از آخرین فیلم خود از دنیای فیلم‌سازی خداحافظی خواهد کرد.


اعلام بازنشستگی وودی آلن پس از 72 سال فیلم‌سازی


وودی آلن ۸۶ساله پیش از آغاز آخرین پروژه خود در پاریس، در مصاحبه‌ای با نشریه اسپانیایی لاوانگاردیا گفته بود که تمرکز اصلی او بر نوشتن خواهد بود نه کارگردانی. او همچنین گفته بود پروژه بعدی‌اش یک رمان خواهد بود.

وودی آلننماینده وودی آلن در بیانیه‌ای گفت: "وودی آلن هیچ‌گاه از بازنشستگی سخنی نگفته و در مورد نوشتن رمان هم حرفی نزده است. او تنها از فیلم ساختن برای پلتفرم‌ها خسته شده و دیگر برای او لذت‌بخش نیست؛ زیرا او عاشق تجربه فیلم در سینماست.

 

در حال حاضر او قصد بازنشسته شدن ندارد و برای 50امین اثر خود در پاریس بسیار هیجان‌زده است."

 

وودی آلن در ماه ژوئن در مصاحبه آنلاین با الک بالدوین گفت: "بسیاری از هیجان سینما ازدست‌رفته است. الان یک فیلم می‌سازی، به مدت دوهفته اکران می‌شود سپس در پلتفرم‌های نمایش آنلاین پخش می‌شود. دیگر هیچ‌چیز همانند سابق نیست و برای من لذتی ندارد."

 

منبع:  The Guardian 

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین مطالب