بازگشت کیانو ریوز به جنگ بین خیر و شر در قسمت دوم کنستانتین

«کنستانتین» (Constantine) تنها روحی است که شیطان شخصا برای بردنش به زمین می‌آید و قرار است ادامه داستان او با بازی کیانو ریوز ساخته شود.

بازگشت کیانو ریوز به جنگ بین خیر و شر در قسمت دوم کنستانتین

ترجمه اختصاصی سلام سینما – به نقل از ورایتی، کمپانی برادران وارنر قرار است ادامه فیلم اکشن و ماورا طبیعی «کنستانتین» (Constantine) محصول 2005 را با بازی کیانو ریوز بازسازی کنند.

 

کیانو ریوز قرار است به کارگردان اصلی فیلم یعنی فرانسیس لارنس ملحق شود. او بیشتر برای کارگردانی مجموعه فیلم‌های «عطش مبارزه» (Hunger Games) شناخته شده است.

کیانو ریوز ارزش فیلم «کنستانتین» در هالیوود زیاد است و باعث جرقه زدن ایده‌های فراوانی برای ساخت سریال آن شده است. یکی از این سریال‌ها قرار بود توسط جی، جی آبرامز و تحت‌نظر HBO Max  ساخته شود و کیانو ریوز هم نقش اصلی را بازی کند، اما متأسفانه ایده آن به جایی نرسید.

 

داستان «کنستانتین» اقتباسی از کتاب‌های مصور DC و درباره جن‌گیری تحت همین عنوان است. کنستانتین سعی دارد در جنگ بین خیر و شیر دخالت کند و کفه ترازو را به نفع خود پایین بیاورد.

کنستانتینکنستانتین می‌تواند شیاطین و فرشتگان را ببیند و قصد دارد تمام نیروهای بد را یکی پس از دیگری به جهنم بفرستد و جای خود را در بهشت تضمین کند. زیرا دوست ندارد وارد زندانی شود که تمام هم‌سلولی‌هایش را خود در آنجا انداخته است.

 

طرف‌داران مدت زیادی درباره ادامه «کنستانتین» گمانه‌زنی می‌کردند مخصوصاً بعد از دیدار مجدد کیانو ریوز و فرانسیس لارنس در گردهمایی کامیک کان در سن دیگو این گمانه‌زنی‌ها شدت گرفت.

 

کیانو ریوز در مصاحبه‌ای درباره «کنستانتین» به ورایتی گفت: "من عاشق آن دنیا بودم و همچنین آن شخصیت را بسیار دوست داشتم."

 

امیدواریم که جبرئیل و شیطان با بازی تیلدا سوئینتن و پیتر استورمیر دوباره به دنیای «کنستانتین» بازگردند.

 

منبع: Variety

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین مطالب