تمدید سریال پیش‌درآمد خانه اژدها برای فصل دوم

اژدهایان بسیاری در راهند زیرا HBO سریال پیش‌درآمد «خانه اژدها» (House of the Dragon) به قلم جرج آر آر مارتین را برای فصل دوم تمدید کرده است.

تمدید سریال پیش‌درآمد خانه اژدها برای فصل دوم

ترجمه اختصاصی سلام سینما – درست است که انتظار  خبر تمدید سریال «خانه اژدها» (House of the Dragon) را برای فصل دوم داشتیم، اما بااین‌وجود خبر هیجان‌انگیزی است.

 

این سریال که طرف‌داران و مخاطبین جدید خود را، روز 21 اوت 2022 همراه خود به وستروس برد، به بزرگ‌ترین سریال HBO با بیست میلیون بیننده، تنها با یک اپیزود تبدیل شد.

مت اسمیت در خانه اژدهااحتمال این که HBO سریالی با این حجم مخاطب را ادامه ندهد بسیار کم است و خوشبختانه قصد این کار را هم ندارد.

 

سریال «خانه اژدها» بر اساس کتاب «آتش و خون» به قلم جرج آر، آر مارتین و در مورد خاندان تارگرین است. داستان آن 172 سال قبل از تولد دنریس تارگرین اتفاق می‌افتد.

 

شخصیت‌های اصلی داستان سریال «خانه اژدها»، راینرا که در نوجوانی توسط میلی الکاک و در جوانی توسط اما دآرسی نقش آن به تصویر کشیده شده است، ویسریس، پدر راینرا، با بازی پدی کانسیدین که شاهی مهربان است و دائمون شجاع، برادر او که توسط مت اسمیت بازی شده است.

خانه اژدهاهیجان اپیزود نخست این سریال بسیار بالا بود، اما خیال طرف‌داران راحت است زیرا ده اپیزود دیگر از این داستان حرص و توطئه باقی‌مانده است.

 

اپیزود دوم سریال «خانه اژدها» (House of the Dragon) روز یکشنبه، 28 اوت از HBO  و HBO Max منتشر می‌شود.

 

منبع: Collider

نظرهای منتشر شده