بازگشت جون به گیلیاد در تریلر جدید فصل پنجم سریال سرگذشت ندیمه

تریلر جدید فصل پنجم سریال «سرگذشت ندیمه» (The Handmaid's Tale) منتشر شد و در آن شاهد بازگشت جون به گیلیاد با یک ارتش هستیم.

بازگشت جون به گیلیاد در تریلر جدید فصل پنجم سریال سرگذشت ندیمه

**متن حاوی اسپویل**

 

ترجمه اختصاصی سلام سینما – در تریلر فصل پنجم سریال «سرگذشت ندیمه» (The Handmaid's Tale) جون با بازی الیزابت ماس، بعد از مرگ فرمانده فرد واتر فورد، بسیار خوش‌حال است و برای بازگشت به گیلیاد خود را آماده می‌کند.

جون در سرگذشت ندیمهفصل پنجم این سریال در تاریخ 14 سپتامبر 2022 از Hulu منتشر می‌شود. با وجود این که جون در کانادا در امن‌وامان است، تصمیم به بازگشت به کشوری می‌گیرد که کودکش، هانا را از او گرفته است.

سرگذشت ندیمهدر تریلر جون دقیقاً در همان جایی است که در پایان فصل چهارم بود، یعنی پس از به‌قتل‌رساندن وحشیانه فرمانده سابق خود، فرد واتر فورد.

 

خانواده و آشنایان جون می‌دانند که او پس از مرتکب شدن به این قتل دیگر امکان بازگشت نخواهد داشت. جون به همسر خود، لوک می‌گوید که می‌خواهد به بیوه باردار فرد، سرینا بفهماند که همسرش به دست او به قتل رسیده است.

سرینا در سرگذشت ندیمهاکنون سرینا قصد دارد بفهمد چه کسانی به جون کمک کرده‌اند تا بتواند انتقام خود را از آن‌ها بگیرد. ما در فصل پنجم شاهد رویارویی جون و سرینا خواهیم بود.

 

منبع: Eonline

 

نظرهای منتشر شده