نخستین حضور کیانو ریوز در یک سریال تاریخی - هیجانی

کیانو ریوز قرار است با بازی در سریال تاریخی - هیجانی «اهریمن شهر سفید» (Devil in the White City) به تهیه‌کنندگی مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو، برای نخستین بار در تلویزیون ظاهر شود.

نخستین حضور کیانو ریوز در یک سریال تاریخی - هیجانی

ترجمه اختصاصی سلام سینما – برای سال‌ها شایعه شده بود که قرار است اقتباسی از رمان پرفروش «اهریمن شهر سفید» (Devil in the White City) نوشته اریک لارسون ساخته شود و بالاخره بعد از مدت‌ها این اقتباس اتفاق افتاد.

 

شبکه هولو به‌تازگی اعلام کرد که قرار است اقتباس خود از «اهریمن شهر سفید» با محوریت کیانو ریوز را بسازد. به‌احتمال زیاد کیانو ریوز در نقش معمار خیالی، دانیل اچ برنام در این سریال ظاهر شود.

کیانو ریوزسریال «اهریمن شهر سفید» قرار است توسط سم شاو کارگردانی شود. لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی نیز از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال هستند.

 

اخبار حضور کیانو ریوز در سریال «اهریمن شهر سفید» ابتدا در ماه ژانویه منتشر شد، آن هم پس از آن که پروژه هیجان‌انگیز مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو با حرارت زیادی به سمت جلو پیش می‌رفت.

کیانو ریوز هنگامی که یک دهه قبل قرار بود کتاب «اهریمن شهر سفید» به فیلمی تحت نظارت کمپانی پارامونت تبدیل شود، لئوناردو دی کاپریو حق آن را خریداری کرد. این فیلم قرار بود توسط مارتین اسکورسیزی کارگردانی و فیلمنامه آن توسط بیلی ری نوشته شود.

 

اما بین سال‌های 2015 تا 2019 این پروژه به شکل یک سریال شروع به شکل‌گرفتن کرد و قرار شد شبکه هولو امتیاز حق پخش آن را خریداری کند.

 

رمان تاریخی اریک لارسون داستان یک معمار خیالی به نام دانیل اچ برنام را روایت می‌کند. او قصد دارد در نمایشگاه بین‌المللی شیکاگو در سال 1893 تاریخ‌سازی کند، درحالی‌که دکتر اچ. اچ. هلمز، نخستین قاتل زنجیره‌ای امروزی، در این نمایشگاه در تاریکی می‌خزد.

 

البته هنوز این که کیانو ریوز قرار است در نقش معمار ظاهر شود یا قاتل زنجیره‌ای مشخص نیست. درهرصورت هر دو نقش کاملاً متناسب با استعدادهای ستاره فیلم‌های «ماتریکس» (Matrix) و «جان ویک» (John Wick) است.

کیانو ریوزعلاوه بر خبر حضور سم شاو در صندلی کارگردانی سریال «اهریمن شهر سفید»، گزارش‌ها مبنی بر حضور تاد فیلدز در کنار او به‌عنوان کارگردان است. در ابتدای امسال گفته شد تاد فیلدز قرار است تنها دو اپیزود ابتدایی سریال را کارگردانی کند، اما گویا این تصمیم عوض شده و او قرار است تا انتهای داستان جزو تیم سازندگان باشد.

 

به‌احتمال زیاد خبرهای بیشتری درباره سریال «اهریمن شهر سفید» (Devil in the White City) با شروع مراحل تولید این سریال منتشر خواهد شد.

 

منبع: Collider

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز