تأیید شدن حضور لیدی گاگا در نقش هارلی کویین در قسمت دوم جوکر

لیدی گاگا با انتشار تیزری موزیکال حضور خود در فیلم «جوکر: دیوانگی دونفره» (Joker: Folie a Deux) و بازی در مقابل واکین فینیکس را تأیید کرد.

تأیید شدن حضور لیدی گاگا در نقش هارلی کویین در قسمت دوم جوکر

ترجمه اختصاصی سلام سینما – لیدی گاگا با انتشار تیزری موزیکال در شبکه‌های اجتماعی حضور خود در قسمت دوم فیلم «جوکر» را به‌صورت رسمی تأیید کرد.

 

عنوان قسمت دوم این فیلم «جوکر: دیوانگی دونفره» (Joker: Folie a Deux) است و در آن شاهد حضور لیدی گاگا در نقش مقابل واکین فینیکس هستیم.

لیدی گاگا و واکین فینیکس در جوکر 2ورایتی دو ماه پیش خبری مبنی بر احتمال حضور لیدی گاگا در قسمت دوم جوکر در نقش هارلی کویین منتشر کرد. تاد فیلیپس، کارگردان فیلم در تاریخ 7 ژوئن با انتشار پستی از فیلم‌نامه، عنوان قسمت دوم جوکر «جوکر: دیوانگی دونفره» (Joker: Folie a Deux) را فاش کرد. این عنوان به اختلال توهم دو نفر با یکدیگر و همچنین تنها همراه جوکر، هارلی کویین اشاره دارد.

 

به نظر می‌آید هارلی کویین شخصیت با دوامی برای برادران وارنر باشد. مارگو رابی از سال 2016 تا کنون سه بار در این نقش ظاهر شده است.

مارگو رابی در نقش هارلی کویینقسمت نخست «جوکر» به کارگردانی تاد فیلیپس توانست به فروش جهانی بالغ بر یک میلیارد دلار دست پیدا کند. «جوکر» در جشنواره فیلم ونیز برنده جایزه شیر طلایی شد و همچنین توانست در 11 رشته نامزد جایزه اسکار شود. واکین فینیکس برای بازی در نقش جوکر در سال 2019 توانست اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را با خود به خانه ببرد. 

 

«جوکر: دیوانگی دونفره» قرار است در تاریخ 4 اکتبر 2024 اکران شود.

 

منبع: Variety

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز