نخستین تریلر بانشی‌های اینشرین با بازی کالین فارل

نخستین تریلر فیلم درام «بانشی‌های اینشیرین» (Banshees Of Inisherin) به کارگردانی مارتین مک‌دونا و با بازی کالین فارل و برندن گلیسون منتشر شد.

نخستین تریلر بانشی‌های اینشرین با بازی کالین فارل

ترجمه اختصاصی سلام سینما – کمپانی سرچ لایت پیکچرز تریلر رسمی فیلم «بانشی‌های اینشیرین» (Banshees Of Inisherin)، فیلمی درام درباره جنگ داخلی ایرلند، به کارگردانی مارتین مک‌ دونا را منتشر کرد.

 

این فیلم کالین فارل و برندن گلیسون، ستاره‌های فیلم «در بروژ» (In Bruges) را بار دیگر روبه‌روی هم قرار داده است. مارتین مک‌ دونا که فیلمی چون «سه بیلبورد خارج از ابینگ میسوری» (Three Billboards Outside Ebbing Missouri) را در کارنامه خود دارد، کارگردان فیلم «بانشی‌های اینشیرین» است.

بانشی های اینشیرین

داستان «بانشی‌های اینشیرین» در جزیره خیالی اینشرین در سال 1923 اتفاق می‌افتد. پادریک، با بازی کالین فارل و کولم، با بازی برندن گلیسون، دو دوست هستند که ناگهان روابطشان توسط کولم قطع می‌شود و او به دوستی دیرینه‌شان پایان می‌دهد. پادریک شوکه شده و به کمک خواهرش شوبان تلاش می‌کند که دوستی خود با کولم را به حالت اول خود بازگرداند. اما تلاش‌های مکرر پادریک تنها باعث مصمم‌تر شدن کولم در تصمیمش می‌شود.

 

کولم در نهایت با پادریک اتمام حجت می‌کند اما ناگهان اوضاع وخیم می‌شود و عواقب شوکه کننده انتظار مخاطب را می‌کشد.

کالین فارل و برندن گلیسون در فیلم بانشی‌های اینشیرینفیلم «بانشی‌های اینشیرین» (Banshees Of Inisherin) در تاریخ 21 اکتبر 2022 در سینماها به نمایش در می‌آید.

 

منبع: Deadline

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز