به نمایش درآمدن قسمت دوم جوکر با بازی واکین فینیکس در سال 2024

«جوکر: دیوانگی دونفره» (Joker: folie a Deux) به کارگردانی تاد فیلیپس و بازی واکین فینیکس، پاییز سال 2024 نمایش سراسری خود را آغاز خواهد کرد.

به نمایش درآمدن قسمت دوم جوکر با بازی واکین فینیکس در سال 2024

ترجمه اختصاصی سلام سینما – «جوکر: دیوانگی دونفره» (Joker: folie a Deux) قسمت دوم فیلم پرسروصدای «جوکر» (Joker) با بازی واکین فینیکس، در تاریخ 4 اکتبر 2024، دقیق پنج سال بعد از به نمایش درآمدن قسمت نخست در سینماها، قرار است اکران شود.

 

در فیلم «جوکر: دیوانگی دونفره» شاهد بازگشت دشمن بدنام بتمن هستیم. این فیلم بر خلاف قسمت نخست خود که درامی سیاه بود، موزیکال است. انتظار می‌رود لیدی گاگا نیز در نقش پرنسس دلقک‌ها، هارلی کویین ظاهر شود.

لیدی گاگا در نقش هارلی کویین در جوکر 2قرار بود فیلم «جوکر» یک تک فیلم باشد اما پس از فروش جهانی یک‌میلیارددلاری و برنده‌شدن اسکار توسط واکین فینیکس برای نقش خود، تصمیم بر آن شد که قسمت دوم آن نیز ساخته شود.

 

طبیعتاً واکین فینیکس برای بازگشت به نقش شوم آرتور فلک دستمزد بالایی خواهد داشت. دستمزد او برای فیلم «جوکر: دیوانگی دونفره» (Joker: folie a Deux) 20 میلیون دلار خواهد بود.

واکین فینیکس در نقش جوکرکمپانی برادران وارنر خبر تاریخ به نمایش درآمدن «جوکر: دیوانگی دونفره» را روز چهارشنبه پس از خبر کنسل کردن فیلم 90 میلیون دلاری «بتگرل» (Batgirl) خود، منتشر کرد. این پروژه تقریباً رو به اتمام بود اما به دلیل مشکلات مالیاتی، کمپانی برادران وارنر مجبور به کنسل کردن آن شد.

 

منبع: Variety

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز