صحبت‌های نازنین بنیادی در مورد سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

نازنین بنیادی در مورد گذشته نقش خود، برانوین و رابطه آن با یک الف در سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» (Lord of the Rings: Rings of Power) صحبت کرد.

صحبت‌های نازنین بنیادی در مورد سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

ترجمه اختصاصی سلام سینما – در مراسم کامیک کان سن دیگو 2022 نازنین بنیادی، ستاره سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» (Lord of the Rings: Rings of Power) با خبرنگار Collider پری نمیرف، درباره گذشته شخصیت خود، برانوین در سریال و همچنین رابطه او با یک الف سیلوانی، آروندیر صحبت کرده است.


نگاهی جدید به سرزمین میانه و حلقه‌های قدرت در تریلر جدید آمازون


برانوین به‌عنوان یک انسان در سرزمین جنوبی و هم در جامعه خود یک بیگانه و دورافتاده است. او یک مادر تنها است و با یک الف رابطه ممنوعه دارد. وی همچنین یکی از افراد رک جامعه خود است. نازنین بنیادی این بخش از شخصیت برانوین را نه نشان از ضعف او بلکه نشان از قدرتش می‌داند.

نازنین بنیادی در سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت

نازنین بنیادی درباره برانوین می‌گوید: "او یک بیگانه است، زیرا اراده و ذهنی بسیار قوی دارد. او یک مادر تنها است. برانوین با یک الف رابطه دارد و این در جامعه او ممنوع است، پس او مجبور است که خود را به مردمش ثابت و با آن‌ها بلندتر و رک‌تر صحبت کند. بله من فکر می‌کنم وقتی کسی از جامعه طرد شده و کمی هم دیوانه باشد مجبور است برای ثابت کردن حرف خود قوی باشد."  

 

هنگامی که از نازنین بنیادی درباره علت رابطه برانوین با یک الف پرسیده شد، پاسخ داد: " یک الف و یک انسان اجازه ندارند عاشق یکدیگر شوند. اما برانوین و آروندیر هر دو به نحوی از جامعه خود طرد شده‌اند. احساس می‌کنند که بین همنوعان خود تعلق ندارند. اگر جنوبی‌ها را با نومنوری‌‌ها مقایسه کنید، می‌بینید که جنوبی‌ها غرق در خاک و بسیار قوی و خشن‌ و سرسخت هستند.

نازنین بنیادی در نقش برانوین در سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرتآروندیر در دنیای خودش همانند جنوبی‌هاست، اما جدایی او از جامعه‌اش چیزی است که برانوین را به او نزدیک کرده است. آروندیر و برانوین همچنین بسیار عاشق یکدیگر و همچنین عاشق طبیعت‌اند. او کاملاً یک الف است و من هم یک گیاه‌شناس و درمانگرم. در نتیجه من با گیاهان زیادی سروکار دارم و این ما دو نفر را به یکدیگر نزدیک می‌کند. از لحاظ‌هایی نیز با یکدیگر تفاوت داریم. مثلاً آروندیر بسیار ساکت و باثبات است."

 

نازنین بنیادی درباره اشتراک خود باشخصیت برانوین به پری نمیرف گفت: "من قبلاً پزشکی می‌خواندم و ازاین‌جهت شبیه به برانوین هستم. من مدرک زیست‌شناسی دارم. قرار بود که پزشک بشوم اما به بازیگری رو آوردم. برانوین هم یک درمانگر است. این یکی از وجه اشتراک ما دو نفر است.

 

برانوین اهل جنوب است و اجداد او بد را به خوب ترجیح دادند. او و مردمش در تلاش‌اند که خود را رها کنند و سعی دارند خود را مورد اعتماد جلوه دهند. گویی برانوین یک فعال حقوق بشر است، درست همانند من. پس من به برانوین به‌عنوان گونه خیالی خودم می‌نگرم."

 

«ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» در تاریخ دوم سپتامبر از پرایم ویدئو منتشر می‌شود.

منبع: Collider

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز